שתף קטע נבחר

1 באפריל: פרץ נפל בפח והציע למתוח את ברק

החקיין יוסי וידר מרדיו אמצע הדרך התקשר לפרץ והזדהה כברק. "הכדור אצלך, תחליט מתי שאתה רוצה. אני אבוא לפגישה ונעשה אותה לטובת המדינה", אמר פרץ לחקיין. לאחר כדקה של שיחה הוא החל לחשוד שמדובר במתיחה

האם עמיר פרץ מסכים לסולחה? "אהוד, הכדור אצלך, אין לי שום בעיה לבוא לפגישה ונעשה אותה בצורה הכי בוגרת לטובת המדינה", כך השיב הערב עמיר פרץ בשיחה טלפונית שהתקיימה בינו לבין "שר הביטחון 'אהוד ברק". חבל שלאחר כמה דקה הבין כי נפל קורבן למתיחה שתשודר מחר ברדיו אמצע הדרך.

 

הסכסוך בין השר אהוד ברק וח"כ עמיר פרץ עלה לכותרת בימים האחרונים - לרגל ה-1 באפריל החל היום (ג') התקשר החקיין יוסי וידר מרדיו אמצע הדרך לפרץ וחיקה את שר הביטחון, כדי לנסות ולפשר בין החברים במפלגה. מתוך המתיחה אפשר אולי ללמוד על מערכת היחסים בין שר הביטחון לפרץ.

 

החקיין הזמין את פרץ להיפגש עמו וזה נענה בחיוב כי חשב שמדובר בברק. "הכדור אצלך, תחליט מתי שאתה רוצה. אני אבוא לפגישה ונעשה אותה לטובת המדינה", אמר פרץ.

 

ברק, או יותר נכון החקיין, הציע לפרץ להצטרף לממשלה. כשהחקיין אמר לאחר דקה של שיחה "יש לך אצלי פינה חמה בלב", הצליח פרץ לזהות כי האדם שמשוחח עימו אינו יו"ר מפלגת העבודה. שוידר הזדהה ואמר כי מדובר במתיחה של 1 באפריל, פרץ מיהר לסיים את השיחה והציע למתוח גם את ברק. 

 

תזכורת: ישיבת סיעת העבודה בכנסת, שנערכה אתמול, הידרדרה לחילופי האשמות בין עמיר פרץ לאהוד ברק. פרץ תקף: "אתה מנותק מהמציאות. יש לך אובססיה להיות ראש ממשלה, אבל אין לך אג'נדה". ברק השיב: "עמיר, השתכנעתי סופית שאין לי סיכוי להתחרות איתך בפאתטיות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים