שתף קטע נבחר

רמי שלמור שוקל לחזור לשמש יו"ר איגוד חברות הפרסום

שלמור שוקל לחזור לתפקיד אותו מילא לפני שנתיים בעקבות פניות מצד חברת הנהלת איגוד חברות הפרסום. יאיר גלר, היו"ר הנוכחי, יפרוש ביוני

רמי שלמור שוקל לחזור לתפקיד יו"ר איגוד חברות הפרסום. כך נודע ל"כלכליסט". שלמור, מבעלי משרד הפרסום שלמור-אבנון-עמיחי, שוקל לחזור לתפקיד לאחר שבישיבת האיגוד שהתקיימה בתחילת השבוע, ביקשו חברי הנהלת האיגוד, ובראשם מנכ"ל האיגוד יגאל בר-און ויאיר גלר, יו"ר האיגוד, כי שלמור יחזור לתפקיד.

 

שלמור שימש כיו"ר איגוד חברות הפרסום בקדנציה הקודמת, במשך כמעט שנתיים. לאחר שהחליט כי הוא לא מעוניין להמשיך לקדנציה נוספת, נבחר יאיר גלר לתפקיד היו"ר.

 

בישיבה האחרונה הודיע גלר כי הוא לא ימשיך לקדנציה נוספת באיגוד בבחירות הקרובות שיתקיימו ביוני והמליץ כי שלמור יחזור לתפקיד.

 

רמי שלמור מסר בתגובה ל"כלכליסט": "קיבלתי פניות מראשי ענף הפרסום, והחלטתי לשקול את הנושא. אני לוקח לעצמי מספר ימים כדי לחשוב על זה, במהלכן אפגש עם אנשים מעולם הפרסום כדי לראות אם יש מקום לכך שאחזור לתפקיד".

 

יגאל בר-און, מנכ"ל האיגוד הוסיף כי הוא ישמח אם שלמור יחליט לחזור ולהוביל את איגוד חברות הפרסום.

 

תקופת כהונתו של שלמור כיו"ר vאיגוד נחשבה לאחת מהסוערות שידע ענף הפרסום הישראלי. במהלך אותה תקופה גובש הקוד האתי לפרסום בטלוויזיה מול הרשות השנייה, מהלך שעורר לא מעט הדים בקרב משרדי פרסום שונים. לא מעט מתנגדים היו למהלך בתוך האיגוד עצמו, עם זאת שלמור הצליח להעביר ברוב קולות את ההחלטה לחתום על הקוד מול הרשות.

 

במהלך חודש יוני הקרוב יתקיימו בחירות להנהלת האיגוד, כלומר לתפקיד היו"ר וחברי ההנהלה השונים. נראה כי במידה ושלמור יחליט בסופו של דבר שלא לקחת על עצמו את התפקיד, יצטרכו באיגוד למצוא דמות אחרת שתוביל את האיגוד.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים