שתף קטע נבחר

ועכשיו: אורן פרנק תובע מיליון שקלים מרפי גינת

פרנק תובע את גינת בעקבות ראיון שהעניק לגלובס בו אמר כי "פרנק הוא שקרן שצריך לשלם על השקרים שלו"

פרשת רפי גינת ואורן פרנק מסרבת לגווע, לאחר שמגיש כלבוטק התראיין בשבוע שעבר לעיתון ליידי גלובס ושם יצא נגד הפרסומאי, הגיע תורו של פרנק לתבוע ממנו מיליון שקל בתביעת דיבה. בכתב התביעה שהגיש פרנק, באמצעות עורכי הדין דורי קלגסבלד, מיכאל נאור ושי צדיק, הוא תובע מיליון שקל מגינת - אותו סכום שתבע גינת מפרנק בתביעת לשון הרע שהגיש נגדו בעבר.

 

גינת שטען בראיון כי פרנק הוא שקרן ו"שקרן שצריך לשלם על השקרים שלו", טען עוד כי הבלוג הוא "בלוג קנוי", כיוון שהחבר הכי טוב של פרנק הוא עמית ברגר, הבעלים של טיב טעם.

 

בכתב התביעה החדש טוען עתה פרנק כי האמירות נועדו לבזות אותו, והן חלק ממסע דה-לגיטימציה שגינת עורך נגד פרנק בגין "דברי ביקורת לגיטימיים שהשמיע נגד גינת ונגד כלבוטק". בנוסף למיליון השקלים, תובע פרנק פרסום תיקון או הכחשה לדברים שאמר בראיון.

 

הסכסוך בין השניים החל כאשר גינת תבע את פרנק בגין התבטאויותיו בבלוג שלו כנגד תחקיר טיב טעם. פרנק, שטען כי מגיש כלבוטק לא היה מעז לצאת נגד נוחי דנקנר, אחד מלקוחות משרד הפרסום מקאן אריקסון. פוטר בעקבות התבטאות זו מתפקיד מנכ"ל משותף של משרד הפרסום.

 

מרפי גינת נמסר בתגובה, כי "בראיון חזרתי על דברים שנאמרו בכתב התביעה שלי נגד פרנק. בין השאר ציטטתי s.m.s ששלח נוחי דנקנר אל אורן פרנק ובו אמר דנקנר כי לדעתו פרנק כתב את שכתב בבלוג למען חברו הטוב עמית ברגר.

 

"אורן פרנק עצמו סיפר בראיון לדה- מרקר על יחסי החברות החמים בינו ובין עמית ברגר, הבעלים של טיב טעם. כאשר מייד למחרת שידור תחקיר טיב טעם פירסם פרנק את שקריו ודברי הבלע נגדי בלי לציין כי הבעלים של טיב טעם הוא חברו הטוב, זהו לדעתי מאמר קנוי ומגוייס, אינטרסנטית ומוסרית, מאמר שמשרת את החבר הטוב.

 

"התביעה הזו היא ניסיון כושל להוות איזשהו משקל-נגד מול התביעה שלי נגדו". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרנק. הפעם תובע
גינת. נתבע
צילום: שרון בק
מומלצים