שתף קטע נבחר

רה"מ ורעייתו החלו את חופשתם בצימר בגולן

בפעם השלישית במהלך כהונתו, יצאו ראש הממשלה ורעייתו לצפון. הם ישהו בצימר ברמת הגולן, אך מתעקשים גם לצאת לטייל. אחד מתושבי היישוב: "האם ראש הממשלה בא להכיר וללמוד את האזור לקראת גיבוש תוכנית כלשהי"

אולמרט ואסד מתקרבים: ראש הממשלה, אהוד אולמרט, הגיע בצהריים (יום ב') עם רעייתו עליזה לחופשה בצימר ברמת הגולן. לחופשת בני הזוג אולמרט הצטרפו  שני זוגות מחבריו - ח"כ לשעבר אתי לבני ובעלה יצחק, וכן פרופ' שלמה ברזניץ ואשתו צביה.

 

ביקורו של אולמרט וחבריו אינה גוררת התעניינות רבה מדי בקרב המקומיים והאורחים ביישוב. התושבים הביעו תקווה כי בניגוד לחופשות הקודמות של ראש הממשלה, הפעם לא יוקמו מחסומים רבים שישבשו את חיי התושבים. אחד התושבים אמר ל-ynet: "מפתיע שאולמרט בחר לבקר באזור ביום בו מתפרסמים בתקשורת דיווחים על מגעים חשאיים בין ישראל לסוריה, ועל אפשרות להסלמה אם דרך השלום לא תשא פרי. האם ראש הממשלה בא להכיר וללמוד את האזור לקראת גיבוש תוכנית כלשהי?"


השיירה של אולמרט בכניסה ליישוב (צילום: אביהו שפירא)

 

ראש הממשלה ימשיך לקבל עדכונים ולטפל בנושאים דחופים בחופשתו שתימשך עד יום חמישי. במקביל ייצאו גם חלק מאנשי לשכתו לחופשה, ומשרד ראש הממשלה, כמו משרדים ושרותים ממשלתיים אחרים, יתפקדו בחול המועד במתכונת של חופשה.

 

אולמרט צפוי לשהות בצימר, תחת סידורי אבטחה כבדים. עם זאת, על פי בקשתו, הוא מתכוון לצאת לטייל. הוא אמור לסיים את חופשתו ביום חמישי.

 

בשנתיים שבהן מכהן אולמרט כראש ממשלה, הוא הספיק לנפוש פעמיים בצפון. ב-2006 נפש ביישוב שבי ציון שמדרום לנהריה וב-2007 בכרם בן-זמרה שבגליל העליון. גם השנה בחר אולמרט ביישוב מבודד שבו יימנע עד כמה שניתן, מלפגוע בשגרת החיים ובנופש של המשפחות שמבלות בצפון את החג.

 

אולמרט וחבריו יוכלו ליהנות משלל האטרקציות שמציע אזור הגליל העליון ורמת הגולן כגון טיולי טרקטורונים, אופניים, שיט, מסלולי הליכה, אתרי עתיקות, שמורות טבע, פריחות של מטעים ופרחי אביב וכן פינוקים מגוונים שנמצאים דרך קבע בצימרים שבו ישהה. ביישוב שבו אמור ראש הממשלה לשהות לא מורגשת כל דריכות.


פורסם לראשונה 21/04/2008 00:33

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
נוסעים לצפון. אהוד ועליזה אולמרט
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים