שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מירי לוי
  דוגמנית, 25, גרה בתל אביב. ולא, לא לבד

  1. גם אם אנחנו נראות הכי מתוקות בעולם, בכל אחת מאיתנו מסתתר נחש ארסי שמסוכן מאוד להעיר אותו משנתו.

   

  2. כשאנחנו בוכות, תגידו לנו מה שאנחנו צריכות לשמוע. אחרי שאנחנו נרגעות אפשר להגיד לנו את האמת.

   

  3. אנחנו תמיד צריכות להגיד את המילה האחרונה. גם אם זה בלב, גם אם זה "אההמ". כל עוד אתם לא מגיבים, זה נחשב.

   

  4. בגלל זה נשים מתווכחות יותר מגברים. כל אחת חייבת להגיד את המילה האחרונה, וזה יכול להימשך לנצח, או עד שהקו מתנתק. איתכם זה קל, אתם מתייאשים מהר יותר.

   

  5. החלום שלנו הוא לפגוש גבר שיהיה לו כוח לשמוע אותנו כל הזמן. גם כשהוא עייף ומת לישון, גם ברגע שהוא קם בבוקר. אבל זה בחיים לא יקרה. לא בגללכם, אתם בסדר - אלא בגלל שאנחנו אוהבות לנהל דיון על כל דבר. אין, אנחנו לא שפויות בקטע הזה.

   


  "לטקסים אני תמיד באה בלבן"

   

  6. המשמעות האמיתית של המשפט "תעשה מה שאתה רוצה" היא "תעשה מה שאני רוצה או שלא אהיה אחראית למעשי".

   

  7. גם המשמעות של "אני מלאה" היא בדיוק ההפך. האמת היא שאנחנו יכולות לנשנש עוד פרוסת עוגה, ואפילו לחסל את העוגה כולה, אבל מה לא נגיד כדי ליצור אצלכם את הרושם שיש לנו קיבה קטנה.

   

  8. אם אתם רואים מישהי אוכלת המבורגר במקום ציבורי, תעריכו אותה. היא בחורה שיודעת ליהנות מהחיים. לרובנו יש בעיה להתמודד עם מאכלים שדורשים מאיתנו להיראות כמו בהמות.

   

  9. גבר שמבשל זה סקסי אם זה פוטר אותנו מהצורך לבשל בעצמנו.

   

  10. אנחנו לא מטפחות את עצמנו בשביל הגברים, אלא בגלל הנשים. אתם גם ככה לא רואים שום דבר, ואתם אפילו לא יודעים איך נראה צלוליטיס. אבל נשים מזהות את זה מקילומטר, ואכפת לנו מה נשים אחרות חושבות עלינו.

   

  11. אנחנו מרגישות מאוימות מנשים יפות רק כשבן הזוג שלנו עומד לידינו. כשאתם נכנסים לתמונה אנחנו מתחילות לדאוג וגם קצת להציק: למה אתה מסתכל עליה? היא מושכת אותך?

   

  12. אין שום דבר רע בניתוח פלסטי קטן לצורכי שיפוצים. הטכנולוגיה עוזרת לנו להרגיש שלמות יותר עם עצמנו, ומאושרות יותר. למה שנתפשר?

   

  13. משפטי פתיחה זה גרוע. אם אין לכם דרך נחמדה להתחיל איתנו, פשוט תעשו את מה שאתם יכולים כדי לגרום לנו להגיד את המילה הראשונה.

   

  14. ואל תשאלו אם להתקשר אלינו למחרת הדייט הראשון. אם אתם רוצים אז תתקשרו, ואם לא אז לא. למה אתם שואלים? תעשו מה שאתם רוצים לעשות.

   


  "זה גם עמיד במים"

   

  15. אנחנו יודעות הכי טוב מה טוב בשבילכם. אם אנחנו אומרות לכם לעשות משהו - לקנות את החולצה הוורודה, להתקשר לרופא, להזמין עוד בירה - תעשו את זה ואל תתווכחו.

   

  16. אבל אם אנחנו מבקשות מכם להחזיק לנו את התיק, תסרבו. אתם נראים נורא מצחיק כשאתם מחזיקים תיק של אישה. כאן בדיוק מתחיל השלב שבו אתם צריכים להגביל את הדרישות שלנו.

   

  17. וכאן הוא גם נגמר, כן?

   

  18. תרשו לנו ללמד אתכם דברים חדשים. זה ממש לא בושה, וחשוב לנו להכניס משהו חדש לחיים שלכם. גם אם זה משהו דבילי כמו לראות סדרה חדשה בטלוויזיה או להכין סלט אבוקדו.

   

  19. הכל חשוב לנו. אין לנו סדרי עדיפויות, כל דבר חשוב לנו באותה מידה: שתחמיאו לנו, שתעשו מה שביקשנו מכם, שתהיו נחמדים לאמא שלנו. אל תסיקו שיש משהו שאתם יכולים לא לעשות בגלל שזה לא חשוב. אין.

   


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מירי לוי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הישיבון
  מומלצים