שתף קטע נבחר

הערב: גאידמק ופורשי הגמלאים יקימו רשימה

המיליארדר יכנס מסיבת עיתונאים עם פורשי סיעת הגמלאים, חברי הכנסת משה שרוני, אלחנן גלזר ושרה מרום-שלו, ובה יודיעו על הקמת רשימה חדשה: צדק חברתי לגמלאים

איש העסקים, ארקדי גאידמק, ופורשי סיעת הגמלאים - חברי הכנסת משה שרוני, אלחנן גלזר ושרה מרום-שלו - יכנסו הערב (יום א') מסיבת עיתונאים בירושלים, ובה יודיעו על הקמת רשימה משותפת צדק חברתי לגמלאים.

 

ח"כ שרוני הודיע בשבוע שעבר על פרישתו מסיעת הגמלאים, וקיים לאחרונה משא ומתן עם גאידמק. אמש החליטו גם חברי הכנסת אלחנן גלזר ושרה מרום-שלו להצטרף לשרוני, ולפרוש מהסיעה.

  

הפיכתם של פורשי הגמלאים לחלק ממפלגתו של גאידמק, תעניק למיליארדר אחיזה ממשית בפוליטיקה הישראלית. למרות שהוא עצמו לא עמד בינתיים לבחירה, הוא יהפוך לבעל השפעה ולשותף מלא לניהול הסיעה החדשה בכנסת. גאידמק הודיע כי בכוונתו להגיע לישיבות הסיעה בכנסת, ולהשתתף בדיונים.

 

כניסתו של גאידמק לפוליטיקה בדלת האחורית, הפכה אותו בין לילה לדמות מחוזרת על ידי הפוליטיקאים. אפילו ראש הממשלה, אהוד אולמרט, שהקואליציה שלו הצטמקה בגלל פרישתם של שלושת הגמלאים מסיעתם, מנהל מגעים עם גאידמק. ההערכה היא כי בעתיד הקרוב תתקיים גם פגישה בין השניים, כדי לבחון את האפשרות לשתף פעולה בכנסת ואולי אפילו בממשלה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארקדי גאידמק
צילום: אלי אלגרט
מומלצים