שתף קטע נבחר

שרי אריסון מדברת על הכל

על מגבלות העושר: "כסף לא עושה את האושר". על הקנאה: "כולם הסתכלו על המטוס, היאכטה והכסף שלי". ועל בנק הפועלים: "המנהלים שלי טובים. זו תקופה קשה ונעבור אותה"

ההון העצמי שלה נאמד בכחמישה מיליארד דולר. יש לה מטוס בואינג פרטי, יאכטה והיא גם בעלת השליטה בבנק הגדול ביותר בישראל. ועכשיו, בראיון נדיר, שרי אריסון מדברת על הכל.

 

"כשהקמתי את 'מהות החיים' כדי להביא אנשים לשלום עם עצמם ועם סביבתם, דיברו עלי כאילו שאני מסובבת לגמרי. היום כשגם שמעון פרס מדבר על סביבה ירוקה וזה הכי בון-טון שיש, המסקנה שלי היא שאני מקדימה את זמני", אומרת אריסון.

 

בהתייחסות ראשונה להפסדים בסך מאות מיליוני דולרים שרשם בנק הפועלים בהתמוטטות שוק משכנתאות הסאב-פריים בארצות הברית מביעה אריסון אמון במנהליו: "בשוק ההון יש הצלחות ויש הפסדים. זו תקופה קשה, ואני מאמינה שנעבור אותה ועוד נראה ימים טובים מאי פעם. אילו הייתי סבורה שמנהלי הבנק אינם טובים מספיק, הייתי משמיעה את דעתי באוזני הדירקטורים שלי, אבל אני חושבת שהמנהלים שלי טובים".

 

מה חושבת האישה העשירה בישראל על הפערים החברתיים, איפה היא קונה בגדים, ומה היא חושבת על הרשעתו של בעלה בהטרדה מינית - קראו מחר בגיליון יום העצמאות של "ידיעות אחרונות".

שרי אריסון. מקדימה את זמנה
מומלצים