שתף קטע נבחר

  • HIGH SCHOOL MUSICAL

טעימה ראשונה

HIGH SCHOOL MUSICAL - המחזמר ששבר את כל שיאי הצפייה בארה"ב, נודד עד אלינו ונוחת כאן בגרסתו הישראלית. אז אם אתם עוד לא מכירים את טרוי וגבריאלה, או שעוד לא ערכתם היכרות עם הכוכבים המקומיים, רגע לפני שהם עולים לבמה, אנחנו עם הפרטים

ההיסטריה סביב HIGH SCHOOL MUSICAL מגיעה לישראל. לאחר שאת הסרט ראו כ-175 מיליון צופים בעולם והוא שבר את שיאי הצפייה בארה"ב והפך לסרט הכבלים הנצפה בהיסטוריה, החליטה וולט דיסני להפיק את גרסת המחזמר. ארה"ב היתה כמובן הראשונה להעביר את המחזמר מהמסך אל הבמה. מיד אחריה עלה המחזמר גם על הבמות באנגליה וכעת הוא נוחת בישראל.

 

גיבורי המחזמר הם שישה תלמידי תיכון. הגיבור הראשי הוא טרוי בולטון - קפטן נבחרת הכדורסל והתלמיד המקובל ביותר בבית הספר. לאחר מסיבת הסילבסטר, בה הוא שר יחד עם גבריאלה, מחליט טרוי שהוא רוצה לעסוק בשירה. טרוי נקרע בין אהבתו לכדורסל ובין רצונו להשתתף במחזמר של בית הספר. לגרסה הישראלית, נבחר עידן אשכנזי  (17.5) בוגר להקת צופי תל אביב.

 

גבריאלה מונטז היא התלמידה החדשה בבית הספר, נחשבת ל"חנונית". אחרי שבמסיבת הסילבסטר גבריאלה שרה יחד עם טרוי ומתאהבת בו בסתר ליבה, היא מחליטה ביחד איתו להתמודד על התפקידים במחזמר הבית-ספרי. את גבריאלה תגלם עמית פרקש (19) מקיסריה, זמרת בלהקת חיל האוויר. אחיה של עמית, הטייס תם פרקש ז"ל, נהרג במלחמת לבנון השנייה. עמית הקדישה לזכרו את השיר "מיליון כוכבים", שהפך להמנון של המלחמה.

 


עמית ועידן

 

שארפיי אוונס היא התלמידה המקובלת בבית הספר. היא רגילה להיות כוכבת מחזות הזמר, יחד עם אחיה התאום ראיין וכעת היא חשה מאויימת על ידי גבריאלה. וכן, גם היא מאוהבת בטרוי. את שארפיי תגלם מיה שואף (20) מתל אביב, זמרת בלהקה צבאית.

 

ראיין אוונס הוא אחיה התאום שארפיי. גם ראיין, בדומה לאחותו, רגיל לשחק בתפקיד הראשי בהפקות בית הספר. במקרה של ראיין, כולם מסכימים שמדובר ברקדן טוב מאוד וזמר מצוין, עם חוש מפותח לאופנה. ראיין הוא גם מעין "כלבלב" של שארפיי, המשתמשת בו כדי להשיג את מטרותיה. לירן נוטיק (21) מראש העין, משוחרר טרי מצה"ל, יגלם את "ראיין".

 


מיה ולירן

 

צ'אד דנפורט הוא חברו הטוב של טרוי. הוא משחק בנבחרת הכדורסל עם טרוי וביחד עם טיילור מנסה לשכנע את טרוי לוותר על השירה ולהתמיד בנבחרת הכדורסל. שוקו (21) מתל אביב, בוגר "נולד לרקוד 2", יגלם את צ'אד.

 

טיילור מקאסי היא חברתה הטובה של גבריאלה, שהתחברה אליה מהרגע הראשון בו נפגשו. טיילור עומדת בראש מועדון המדע של בית הספר. היא שונאת ספורטאים ומנסה לשכנע את גבריאלה לעזוב את השירה. נצנת מקונן (19) מירושלים, המשרתת בתיאטרון צה"ל, תגלם את טיילור.

 


נצנת ושוקו

 

בשבועות הקרובים תוכלו לחוות בזמן אמת את ההכנות למחזמר בגרסתו הישראלית. החל משלב האודישנים ודרך ראיונות עם הכוכבים ובלוגים אישיים. כן ניקח אתכם לסיור מאחורי הקלעים. תוכלו לצפות בסדנאות המשחק, השירה והריקוד ובקליפים ותמונות.

 

על המחזמר ינצח במאי מחזות הזמר סטיבן דקסטר, שביים את "מרי לו" בתיאטרון "הבימה". אמיר פיי גוטמן ישמש יד ימינו של דקסטר והוא ילווה וינחה את הכוכבים בכל שלבי ההכנות והחזרות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים