שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חוף פלמחים: אלמוני כבן 60 טבע ומת
  האיש נכנס למים ונסחף הרחק מהחוף. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו לאחר שנמשה מהמים. במשטרה מנסים לברר את זהותו של הטובע. באשקלון הוזעקה המשטרה לחפש פלסטיני שנכנס לים ונעלם

  גבר בשנות ה-60 לחייו טבע למוות בחוף פלמחים. מפרטים ראשונים עולה שהאיש נכנס למים ובשלב מסוים נסחף הרחק מהחוף. האיש נמשה מהמים ללא הכרה וצוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו. במשטרה מנסים מאז הטביעה לברר את זהותו של האיש.

   

  מפרטים ראשונים עולה כי האיש נכנס בשעות אחר הצהריים לים, כשהוא לבדו. בשלב מסוים הבחינו מתרחצים אחרים כי האיש נסחף. אחד המתרחצים התקשר למשטרה ודיווח על התקרית. כאשר הגיעו כוחות ההצלה לחוף היה האיש מוטל על החולות ללא הכרה ולא הצליחו להצילו.

   

  הגופה הועברה לאחר מכן למכון לרפואה משפטית באבו-כביר, על מנת לבצע בה נתיחה. נכון לשעות הערב במשטרה עדיין מנסים לגלות את זהותו של האיש, ומחכים שבני משפחה או מקורבים ידווחו על היעדרותו.

   

  בתקרית אחרת שארעה בחוף חופית באשקלון נכנס צעיר כבן 20 לשחות בים ולא שב. חבריו הזעיקו את המשטרה, וכוח שיטור ימי סורק את החוף בניסיונות לאתרו. הצעיר, וחברו שהזעיק את המשטרה, הינם תושבי השטחים. החבר נעצר בשל היותו שוהה בלתי חוקי. 

    

  לפני כשבועיים מת תושב מגדל העמק בן 43, לאחר שטבע כמה ימים קודם לכן בחוף הים בחיפה. האיש טבע לאחר שקפץ למים כדי להציל מטביעה נערה בת 17, בתה של בת זוגו. הנערה חולצה במצב קל, אך הגבר חולץ במצב אנוש.

   

  לפני מעט יותר מחודש טבע למוות גבר כבן 30 מול חוף דלילה באשקלון. גיסו, שבילה עימו בחוף הים, טבע אף הוא ונפגע באורח קל עד בינוני. באותו היום הגיעו מתרחצים רבים לחוף שבו לא היו שירותי הצלה.

   

  כמה ימים לאחר מכן טבע ומת בכנרת מאיר זמיר, בן 19 וחצי מירושלים.

  במקרה אחר נפגע קשה תייר איטלקי, כבן 70, לאחר שאיבד את הכרתו בים המלח.

   

  מקרה טביעה נוסף שהסתיים במוות ארע בבת ים. אברהם היילה בן השמונה טבע למוות בחוף קלדרון שבעיר. אזרחים שהיו בחוף הבחינו בילד שנסחף וגילה סימני מצוקה בתוך המים. אחד האזרחים קפץ מיד לים ומשה את הילד, ובמקביל הזעיקו האנשים למקום את מגן דוד-אדום. צוות מד"א מאזור איילון שהגיע למקום החל בפעולות החייאה אינטנסיביות שנמשכו למעלה מ-20 דקות, אולם לבסוף נאלץ לקבוע את מותו.

   

   

  בהכנת הידיעה השתתפה יונת אטלס
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים