שתף קטע נבחר

האם הקאנטרי בת"א ייקרא " קאנטרי דונאלד טראמפ"?

איוונקה טראמפ שוקלת למתג את הפרויקט היוקרתי של קנדה-ישראל במתחם הקאנטרי קלאב בתל אביב תחת שמו של אביה. בתו של איל ההון נפגשה אתמול עם בעלי הקבוצה, ברק רוזן ואסי טוכמאייר

איוונקה טראמפ, בתו של איל הנדל"ן דונלד טראמפ, בוחנת השקעות משותפות עם קנדה-ישראל, שבבעלות ברק רוזן ואסי טוכמאייר. טראמפ נפגשה אתמול עם השניים במשרדי החברה בהרצליה. בסיום הפגישה יצאו השלושה לסיור במסוק מעל שמי תל אביב, ובמסגרתו הוצגו בפניה הפרויקטים של הקבוצה.

 

ל"כלכליסט" נודע כי אחת האפשרויות שנבחנות בין הצדדים היא למתג את הפרויקט היוקרתי שעומדת קנדה־ישראל להקים במתחם הקאנטרי קלאב, תחת שמו של דונלד טראמפ. הקבוצה אמורה להתחיל בשיווק של 300 דירות בשישה מגדלי יוקרה במתחם.

 

רוזן, טוכמאייר וטראמפ, אף סיירו מעל לפרויקט W-TOWER בפארק צמרת בתל אביב,  מעל מגדלי YOO, ומעל מתחם הסחר והמגורים של הקבוצה בצומת בר אילן. הסיור כלל אף את פרויקט רוטשילד, שנרכש מאלפרד אקירוב ב־53 מיליון דולר; ומתחם בזק, שנרכש בצורן. טראמפ התעניינה בעיקר בפרויקט של החברה ברפובליקה הדומיניקנית, המצוי בשכנות למתחם שמקים אביה.

 

קנדה-ישראל נחשבת לאחת מקבוצות הנדל"ן הבולטות בארץ, והיא מחזיקה במספר מתחמים יוקרתיים במרכז הארץ ובערים גדולות בעולם כגון סנט פטרבורג, ורשה וטורונטו. רוזן וטוכמאייר הינם בעלי שליטה בחברות הציבוריות פאנגאיה נדל"ן ופאנגאיה ישראל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מעניין את טראמפ. ברק רוזן
צילום: בועז אופנהיים
מומלצים