שתף קטע נבחר

בן אליעזר: חקירת אולמרט יכולה לפעול לטובתנו

השר בנימין בן אליעזר השתתף בכנס פעילים של מפלגת העבודה ואמר לנוכחים: "אנחנו הולכים לבחירות. תתחילו להתארגן, תתחילו להכין את הרשימות". לדבריו, ההתפתחויות האחרונות מטיבות עם המפלגה: "לפני כמה שבועות, אולמרט היה כמתחרה ראשי כמעט מול ביבי. בין לילה הכל התהפך"

במפלגת העבודה מתחילים לחמם מנועים. יממה אחרי עדותו המרעישה של משה (מוריס) טלנסקי, נכנסה המערכת הפוליטית לסחרור - שר הביטחון קרא לאהוד אולמרט "לנתק את עצמו מהניהול השוטף של הממשלה", חברי כנסת כבר הגישו הצעת חוק לפיזור הכנסת, וכעת מבהיר השר בנימין בן אליעזר: "אנחנו הולכים לבחירות. אם נפעל נכון, מה שקרה יכול לפעול לטובתנו".

 

בן אליעזר השתתף הערב (יום ד') בכנס פעילים של מפלגת העבודה בתל-אביב ואמר לנוכחים: "אולי יקח עוד חודשיים, אולי יקח כמה חודשים יותר, אבל אנחנו הולכים לבחירות. תתחילו להתארגן, תתחילו להכין את הרשימות". בן אליעזר הדגיש כי ההתפתחויות הפוליטיות מטיבות עם המפלגה. "לפני כמה שבועות, אולמרט היה כמתחרה ראשי כמעט מול ביבי. בין לילה הכל התהפך. מה שקרה יכול לפעול לטובתנו, אם נפעל נכון".

 

לדברי שר התשתיות, "השאלה הגדולה היא באיזו מידה נדע לקחת את עצמנו בידיים,

לרוץ ממקום למקום מבית לבית, מדלת לדלת. מעולם לא היינו במצב כל כך מורכב וקשה כמו עכשיו. הציבור הפסיק להאמין טוטאלית בהנהגה, יש קרע טוטאלי בינו לבין ההנהגה. הציבור זכאי לקבל תשובות ברורות".

 

הוא חזר על רוח דבריו של יו"ר המפלגה ואמר: "לא ייתכן מצב שבו ראש הממשלה, עם כל הערכתי אליו, חלק ניכר מחשיבתו אינה עוסקת בדברים שאינם ביטחון מדינת ישראל".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בן אליעזר. "הולכים לבחירות"
צילום: יותם פרום
מומלצים