שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צו מניעה נגד סקעת
  הסכסוך המשפטי בין הד ארצי להראל סקעת ממשיך. חברת התקליטים מוציאה צו מניעה נגד הקלטות הזמר והוא, מצידו, מתכוון להגיע לבית המשפט העליון

  הסאגה נמשכת: בית המשפט המחוזי בתל-אביב הטיל צו מניעה על הראל סקעת לעסוק באלבומו החדש, כך על פי בקשה של חברת הד-ארצי. צו המניעה אוסר על סקעת להפיץ או להפיק כל פעולה או הקלטה הקשורה לאלבומו הבא.

   

  פירוש הדבר הוא, שאסור לסקעת להעביר כל הקלטה חדשה שלו לגוף שלישי, אלא רק להד ארצי. סקעת יהיה מחויב לכך עד לקבלת פסק הדין הסופי בתביעה

  שהגישה הד ארצי מול סקעת. בנוסף, יחויב סקעת בשכר טרחה של עורך דין (במקרה הזה, עורכי הדין תדהר צור וצח מליחי) בסך 20 אלף שקל. כך קבע השופט יהודה זפט.

   

  העימות המשפטי בין סקעת לחברת התקליטים החל לפני כמה חודשים, כשהד ארצי הגישה תביעה נגד הזמר. לטענתה, בחר הזמר להפר את תנאי החוזה ולהוציא את אלבומו הבא בחברה מתחרה, זאת בניגוד לטענותיו כי טרם התחיל לעבוד על האלבום.

   

  אלון שמעון, מנהלו האישי של הראל סקעת, מסר ל-ynet בתגובה: "נכון לרגע זה, 'הד ארצי' משיגה את מטרתה לפגוע בקריירה של הראל סקעת. זו החלטה ראשונית של בית המשפט בנושא התיק הזה. עליהם להפקיד כעת עירבון של 50 אלף שקלים להוצאת הצו לפועל ולהוצאת כל נזק שייגרם מצו המניעה עד ההחלטה הסופית. את ההוצאות שהוטלו עלינו נשלם כחוק.

   

  "לצערי הרב, טחנות הצדק לפעמים טוחנות לאט. עדיין לא נכנסנו להליך העיקרי של המשפט, 'הד ארצי', מצידה, בונה על כך שהעניין יימשך זמן רב, אנחנו, מצידנו, הולכים עם המאבק הזה עד הסוף ומתכוונים להגיש ערעור לבית המשפט העליון. לא נתכופף או ניכנע לשום בריונות של אף גוף".

   

  מהד ארצי נמסר בתגובה: "הד ארצי מתייחסת לאמניה כאל הנכס המרכזי והמוביל שלה. החברה עשתה ותמשיך לעשות כל שביכולתה על מנת להבטיח כי אמנים יבחרו בחברה כביתם החם לשנים רבות של עשייה ויצירה משותפות. הד ארצי נוהגת , וכך גם נהגה במקרה הראל סקעת ביושר הגינות וניקיון כפיים. הד ארצי ליוותה את הראל מתחילת דרכו והשקיעה מאמצים רבים בקידומו וטיפוחו תוך מתן סיוע מקצועי תומך שסייע רבות להראל להשיג את ההצלחה הרבה אותה השיג.

   

  מתחילת הדרך ניסתה הד ארצי להגיע להבנה עם הראל על מנת להבטיח את המשך יחסנו התקינים עם האמן. לדאבוננו בחר הראל באופן חד צדדי לקבל החלטות מנוגדות בצורה בוטה להסכם עימו תוך התנהלות שלא הותירה להד ארצי ברירה אלא לפנות לעזרתו של בית המשפט. בית המשפט קבל את טענת החברה ופסק לטובתה.

   

  גם היום, כמו בתחילת הדרך, נשמח ליישב את חילוקי הדעות בדרכי נועם והידברות.

   

  הד ארצי תמשיך גם בעתיד, כפי שעשתה בשישים שנות קיומה, ללוות את האמנים המובילים ומבטיחים והמצליחים בתחומי המוסיקה והמשחק במדינת ישראל , תוך מחויבות מלאה להצלחתם, כפי שעשתה מאז ומעולם וכפי שהיא ממשיכה לעשות גם היום".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים