שתף קטע נבחר

מי חרט צלבי קרס במעונות אוניברסיטת בן-גוריון?

סטודנטים במעונות זולוטובסקי באוניברסיטה בבאר-שבע הופתעו לגלות צלבי קרס שנחרטו ליד חדריהם. מ', סטודנט באוניברסיטה, אמר ל-ynet כי "אנחנו חושדים שזו התנכלות של חבר'ה פה". האוניברסיטה: זה מעשה ספונטני של אדם אחד

סטודנטים המתגוררים במעונות זולוטובסקי באוניברסיטת בן-גוריון בבאר-שבע, הופתעו אתמול (יום ו') לגלות צלבי קרס שנחרטו על לוחות השעם הצמודים לחדריהם.

 

מ', סטודנט המתגורר במעונות, אמר ל-ynet כי "אנחנו חושדים שזו התנכלות של חבר'ה פה, אחרי שהיה לנו עימות איתם". לדבריו, "הם עושים הרבה רעש. כנראה העירו להם ומישהו צעק קריאה גזענית. צעקו להם לשתוק, ולמחרת הופיעו צלבי קרס".

 

לדברי מ', היחסים בקרב הסטודנטים הם בדרך כלל טובים ובעבר לא נרשמו התקלויות או אירועים אלימים על רקע עדתי. "לדעתי זה חוצה כל גבול. צלב קרס זו עליית מדרגה, במיוחד באוניברסיטה שנושאת את שמו של דוד בן גוריון. זה אבסורד".

 

מאוניברסיטת בן גוריון נמסר בתגובה כי הוגשה תלונה מצד הסטודנטים על חריטות צלבי קרס באחד המסדרונות של מעונות ג'. "הנושא נמצא כעת בבדיקה של מחלקת הביטחון של האוניברסיטה ובסיומה תוגש תלונה מסודרת למשטרה". עוד נמסר כי ככל הנראה מדובר במעשה ספונטני של אדם אחד ולא במעשה מתוכנן מראש של רבים.

 

מאגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון נמסר בתגובה: "אנחנו מזועזעים מהמקרה, אך אנחנו סומכים על מחלקת הביטחון שתפעל נגד האנשים שביצעו זאת ותמנע הישנות מקרים כאלה בעתיד".

 

המידע הראשוני התקבל באימייל האדום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים הורנשטיין
אוניברסיטת בן גוריון. ארכיון
צילום: חיים הורנשטיין
מומלצים