שתף קטע נבחר

אדי ג'ונס בדרך למיאמי

הפרי-אייג'נט של ההורנטס מעדיף את ההיט על הבולס. קיטלס גמר את העונה

הסחורה החמה ביותר בשוק השחקנים היום הוא השוטינג-גארד משארלוט, אדי ג'ונס. ג'ונס שחוזר על-ידי המיאמי היט ובעיקר השיקאגו בולס, בחר כנראה לשחק בעונה הבאה בשביל פאט ריילי במיאמי.
ריילי שמעוניין מאוד בג'ונס היה מוכן לשלוח את פי.ג'יי בראון לשארלוט בעסקת "החתם ושלח" שתאפשר למיאמי לשלם לג'ונס משכורת מקסימלית. ההורנטס מצידם לא מוכנים לוותר על ג'ונס בקלות ומציבים בעיות לעיסקה אפשרית. ג'ונס שהודיע כבר שלא יישאר בשארלוט, החליט כנראה ללכת למיאמי גם בשכר נמוך יותר בחוזה לעונה אחת.
הנהלת ההיט, שמעוניינת להחתים את ג'ונס לחוזה ארוך-טווח, מנסה לפתות את ההורנטס בעסקאות משולשות אפשריות עם הפיסטונס או הלייקרס שיביאו לשארלוט את ג'רי סטקהאוס או גלן רייס.
השיקאגו בולס שהפסידו כנראה קרב נוסף במלחמת הפרי-אייג'נטס, נשארים עדיין עם 18 מיליוני הדולרים מתחת תקרת השכר, שתתמוטט עליהם בקרוב אם לא יצליחו להחתים שחקן חופשי ראוי בקרוב (טים תומאס או ג'יילן רוז).

קיטלס גמר את העונה

לפי דיווח של ה"ניו-יוק טיימס", קרי קיטלס, הגארד המצויין של הניו-ג'רזי נטס, לא ישחק העונה עקב פציעה חוזרת בברכו. קיטלס ששקל לפרוש העונה בגלל הפציעות החוזרות ונשנות והניתוחים הרבים ייאלץ לצפות בחבריו לקבוצה מהספסל לאורך כל העונה. הנטס שכבר איבדו השנה את ג'ייסון וויליאמס ינסו להחתים את רון מרסר מהסלטיקס במקומו.

לפנייה לכתב/ת
ארכיון ידיעות אחרונות
ג`ונס. בקרוב במיאמי?
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים