שתף קטע נבחר

בריטניה: חיילים ראו עב"מים, משרד ההגנה בודק

האם צבא של יצורים מהחלל החיצון פלש לבריטניה? כך לפחות סברו שלושה חיילים בריטים, שזיהו במהלך תורנות שמירה לילית 13 עצמים בלתי מזוהים בשמי אנגליה.

 

הצהובון הבריטי "הסאן" דיווח הבוקר (ד') כי התקרית אירעה מוקדם יותר החודש. אחד החיילים שהבחינו בעב"מים היה רב"ט מרק פרוקטור. "ישבתי בחדר השומרים ופתאום החבר'ה בחוץ התחילו לצעוק. יצאתי לראות על מה המהומה - וראיתי 13 אורות מנצנצים בשמים. הם נראו כמו קוביות מסתובבות ומהבהבות", סיפר פרוקטור לכתב העיתון. עמיתו לשמירה, שסירב להזדהות, אישר באוזני כתב העיתון את הדיווח.

 

פרוקטור צילם את העב"מים במצלמת הטלפון הסלולרי שלו, ודיווח על ה"מפגש מהסוג השלישי" למפקדו האישי, וזה העביר את המידע לבכירים בצבא. העיתון דיווח עוד כי מומחים מטעם משרד ההגנה הבריטי החלו לבחון אתמול את הדיווח ואת

התצלומים, והורו לחייל ולעמיתיו שלא למסור פרטים נוספים על התקרית. "אנחנו מטפלים בדיווחים על עב"מים כדי לבדוק אם מדובר באיומים צבאיים", אמר דובר משרד ההגנה הבריטי.

 

בעיתון נכתב כי שעתיים קודם לזיהוי "מתקפת העב"מים" על ידי רב"ט פרוקטור ועמיתיו, מסרו שוטרים כי נתקלו בעצם מעופף ענקי סמוך לעיר קרדיף שבוויילס, כ-120 קילומטרים מהבסיס. כן התקבל דיווח מזוג שראו "אור משונה בשמים".

 

לפני חודש בדיוק דווח בווייטנאם על התפוצצות עצם בלתי מזוהה בשמי האי פו קואוק בדרום המדינה. הצבא שיגר חיילים לאזור כדי לחפש אחר ניצולים והריסות כלי הטיס המסתורי שהתפוצץ. יום קודם לכן, אמרו תושבי כפרים בקמבודיה כי שמעו פיצוץ עז והיום סיפרו על מציאת פיסות ברזל בסמוך לחוף.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מאיר ראם
אורות מנצנצים. אילוסטרציה
צילום: מאיר ראם
מומלצים