שתף קטע נבחר

מכות ומעצרים בטיסת ישראלים לבולגריה

שוטרים הוזעקו לנמל התעופה בבורגס שבבולגריה בעקבות עימות שפרץ בין נוסעת ישראלית לדייל. לפי עדויות שהגיעו לידי ynet, עם נחיתת המטוס ובעקבות הכוונה לעצור את הנוסעת, התנהל מאבק בין הנוסעים הישראלים והשוטרים. המשטרה עצרה את הנוסעת וכן אב ובנו

מה שהחל כטיסה לנופש בורנה, נגמר במכות ובמעצרים: שלושה נוסעים ישראלים, בהם אב ובנו, נעצרו אמש (יום ה') בנמל התעופה בבורגס בבולגריה, לאחר עימות שפרץ בטיסה בין נוסעים לבין אחד הדיילים. כך נודע ל-ynet. משרד החוץ אישר ל-ynet כי נוסעים בטיסה נעצרו עם הנחיתה.

 

האירוע החל כאשר במהלך טיסה 944 של "בולגריה אייר" ביקש אחד הדיילים מאחת הנוסעות לשבת במקומה כדי לאפשר לו לעבור. הנוסעת ביקשה שיחכה, הוא סירב להמתין ודחף אותה למושב. בעקבות זאת צעקה הנוסעת שלא ייגע בה ועוררה מהומה במטוס.

 

כאשר נחת המטוס בשדה התעופה בבורגס, חיכו לנוסעת שוטרים, וביקשו לעוצרה. הדייל טען בפני השוטרים כי באירוע היה מעורב אדם נוסף, שאף ניסה לפתוח את דלת החירום של המטוס במהלך הטיסה. השוטרים מיהרו לעצור את הישראלי. 

 

בנו של אותו נוסע, שראה את אביו נאזק, שאל את השוטרים שאלות. במקביל התפתח במקום עימות בין הנוסעת שנעצרה לבין אחד השוטרים. עדי ראייה סיפרו כי שוטרים נוספים הוזעקו למקום, והחלו להכות באלות את האב ובנו ובעטו בהם.

 

הנוסעים נמצאים מאז אמש בחדר המעצר בנמל התעופה, וכעת מנסה הקונסולית בסופיה לשחררם. המשפחות מעורבות במאמצים לשחרר את קרוביהן.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: איי פי
חופשה בורנה. ארכיון
צילום: דני שדה
מומלצים