שתף קטע נבחר

ח"כ שלמה מולה: איימו על חיי בטלפון

חבר הכנסת החדש של קדימה טוען שמאז שהציע להעביר את הצעות החוק בנוגע להפרדת עוספיה ודליית אל-כרמל לוועדת הכספים, הוא מקבל איומים על חייו. "אמרו לי שיחסלו אותי אם לא אחזור בי מעמדתי", אמר ל-ynet ח"כ מולה, שטרם התלונן במשטרה "כדי לא ללבות את האש"

ח"כ שלמה מולה (קדימה) טוען כי קיבל לאחרונה שיחות לטלפון הנייד, בה איימו אלמונים לחסל אותו. לדבריו, הרקע הוא הליכי החקיקה של ביטול האיחוד בין עוספיה לדליית אל-כרמל. מליאת הכנסת אישרה לפני כחודש שש הצעות חוק דומות העוסקות בנושא.

 

ח"כ מולה סיפר היום (ב') כי הוא אמנם תמך בהצעת החוק, אולם ביקש שהדיון בו יעבור לוועדת הכספים ולא לוועדת הפנים - דבר שעלול לעכב את הליכי החקיקה. מאז, לדבריו, הוא נתון לאיומים.

 

בשיחה עם ynet אמר ח"כ מולה: "אחרי ששמעו על עמדתי בנושא הוועדה שתידון בהצעת החוק, אנשים נכנסו אלי למשרד בכנסת מבלי לקבוע פגישה. חלק דיברו לא יפה, אבל לא איימו. את האיומים קיבלתי בטלפון. אלה היו שיחות אנונימיות רבות בתקופה האחרונה בה הושמעו כלפיי איומים. אמרו לי שיחסלו אותי אם לא אחזור בי מעמדתי. אמרתי: אתם מאיימים עלי? והם אמרו: 'כן. יהיה בכנסת משהו שלא היה...'".

 

מולה העדיף בינתיים שלא להתלונן בנושא, אך הוא לא שולל הגשת תלונה בעתיד במשטרה. "אני לא רוצה ללבות את האש. בסך הכל אני עושה את תפקידי על פי אמונתי והשקפתי. איומים על חבר כנסת הם דבר חמור ופסול. זו לא בעיה אישית שלי, אלא של הכנסת שלה. היום זה אני ומחר זה יכול להיות חבר כנסת אחר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עופר עמרם
ח"כ שלמה מולה. איומים לנייד
צילום: עופר עמרם
מומלצים