שתף קטע נבחר

הליכוד על תיק רמון: הממשלה ירדה מהפסים

בישיבת סיעת הליכוד אמר נתניהו כי הממשלה, שדנה בתיק רמון, "בזבזה יום שלם על הדיון העקר הזה ומעלה שוב באמון הציבור". שטייניץ: "הממשלה ירדה מהפסים בדיון ההזוי על חקירת המשטרה והפרקליטות - שאי אפשר לנתק אותו מהעובדה שהם צריכים להחליט בעניינו של ראש הממשלה"

בעקבות הדיון הארוך בממשלה, בסוגיית ועדת הבדיקה להאזנות הסתר בפרשת רמון - תקף בצהריים (יום ב') יו"ר האופוזיציה את יריביו השרים.

 

בישיבת סיעת הליכוד, אמר בנימין נתניהו כי הוא אינו מבין מדוע הקדישה הממשלה זמן רב לדיון הזה: "אני חושב

 שמלכתחילה לא היה צריך להעלות את הנושא. ברור לגמרי שהממשלה בזבזה יום שלם על הדיון העקר. הממשלה הזו הוכיחה שוב שהיא איבדה את אמון הציבור, היא מועלת באמון הציבור ואיבדה כל מנדט מוסרי לעמוד בראשו".

 

לדברי יו"ר האופוזיציה, יש ללכת לבחירות. "הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות, הוא לחזור אל הציבור ולקבל מנדט מחודש מהעם ולהקים ממשלה טובה יותר, נקייה יותר, שתביא גם עתיד טוב יותר ובטוח יותר לכל אזרחי ישראל".

 

מי שעוד תקף את הממשלה היה ח"כ יובל שטייניץ, שאמר: "אין ספק שממשלת ישראל פשוט ירדה מהפסים. היא ירדה מהפסים אתמול בדיון ההזוי על חקירת המשטרה והפרקליטות, שאי אפשר לנתק אותו מהעובדה שהמשטרה והפרקליטות צריכים בימים אלו להחליט בעניינו של ראש הממשלה".

 

שטייניץ גם תקף את הממשלה בנושאים אחרים. "היא ירדה מהפסים בנושא הספקת האש ההזויה בעזה, ובחוסר היכולת שלה להגיב על הפסקת האש על הקסאמים והמרגמות. היא ירדה מהפסים בין אשקלון, שדרות ובאר-שבע ושם היא לא רק ירדה מהפסים, אלא גם ביטלה את פסי הרכבת ממש פשוטו כמשמעו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו. הממשלה איבדה אמון
צילום: עופר עמרם
שטייניץ. ירדו מהפסים בהרבה נושאים
צילום: גיל יוחנן
מומלצים