שתף קטע נבחר

טלנסקי: אנשים רוצים לחתוך אותי לחתיכות

יומיים לפני חקירתו הנגדית בבית המשפט, כינס משה (מוריס) טלנסקי כתבים באולם שבו התחתן נכדו, ושיגר עקיצות לעבר אולמרט ופרקליטיו: "כמה אנשים רוצים לחתוך אותי לחתיכות, אבל אל תדאגו. הם לא יעשו זאת"

ביום חמישי בבוקר תיפתח החקירה הנגדית של משה (מוריס) טלנסקי בבית המשפט בירושלים בפרשת "מעטפות הכסף". יומיים לפני, זימן טלנסקי כתבים לאולם שמחות ברמת-גן, בו חגג את חתונת נכדו: "כמה אנשים רוצים לחתוך אותי לחתיכות, אבל אל תדאגו. הם לא יעשו זאת", פתח טלנסקי את דבריו.

 

העד המרכזי בפרשת השחיתות בה חשוד ראש הממשלה, אהוד אולמרט, כיוון את הדברים בעיקר לעבר אנשיו של ראש הממשלה, שאמרו לאחרונה שבחקירה הנגדית - תקרוס גרסתו של טלנסקי.

 

"אני רוצה להודות לכם שבאתם לחגוג את החתונה של הנכד שלי. אני מאחל לכולכם שיהיו לכם נכדים ושתבואו לשמחה, אמר טלנסקי ובהתייחס לחקירה ציין: "אספר את הסיפור. הוא לא יהיה דרמטי וכולם ירימו את הדפים ויגידו: 'אוי ויי, על מה בזבזנו את הזמן עם הבחור הזה טלנסקי והגענו לצלם אותו'".  

 

על החקירה הנגדית הוסיף טלנסקי: "אני רק רוצה להגיד לכם שזה ייאפשר לי לומר את כל מה שאני יודע. במקרה שלי אני רוצה להגיד לכם - אל תצפו לדרמה גדולה".

 

טלנסקי עקץ את ראש הממשלה, ואמר לכתבים, "אני מעריך את זה שאתם עושים את מה שמוטל עליכם וכל אחד שמקבל שכר עבור עבודה שהוא עושה כמו שצריך". הוא סיים את דבריו בדאגה לעם היהודי: "אנחנו צריכים להיות חזקים העולם לא אוהב אותנו יותר מדי אנחנו צריכים לאהוב את עצמנו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מוריס טלנסקי
צילום: ירון ברנר
מומלצים