שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מרינה

  יום ה' פרקים 120-118

  סוף טוב הכול טוב. מרינה וריקרדו חוזרים זה לזה ונולד להם עוד ילד.פטי מתעוררת, מצהירה על אהבתה לצ'וי והם מתחתנים. רוסאלבה וגיירמו פותחים דף חדש, לופה עוברת לגור באחוזה, פדריקו נאסר למשך שמונה שנים בעוון אי מסירת המכתב של לוסיה לידי המשטרה וורוניקה שמנסה לברוח מידי החוק באמצעות הזרקת חומר שגורם לה להיראות מתה, נקברת בעודה בחיים ולמעשה מתה בקבר. (פרק אחרון).

   

  פרקים קודמים

   

  ריקרדו משתכנע לעבור את הניתוח בעיניים. מוניקה מגיעה לביתה של מרינה ופוגשת את פטי. זו מנסה לברר מי זאת מוניקה. ורוניקה לוחצת על פדריקו להוציא את מרינה מהמדינה. פדריקו מזמין את מרינה לטוס יחד לברצלונה והיא מתנגדת וממציאה תירוצים. ורוניקה מגיעה לעבודה של מרינה ורוצה לספר לה על מוניקה.

   

  פטריסיה נותנת למוניקה כסף כדי שתתרחק מהוריה. מוניקה מאיימת על פדריקו שתספר לרשויות על ניסיון הרצח שלו. פטריסיה אומרת למרינה שמוניקה היא המאהבת של פדריקו ומרינה מתעמתת עם פדריקו. צ'וי אומר ללופה שהוא מאוהב במריה. ראייתו של ריקרדו חוזרת אליו לאחר הניתוח והוא מבטיח לוורוניקה שהם יתחתנו. המשטרה חושדת שוורוניקה רצחה את לאורה ואת חואקין.סילביה מלשינה על ברונו להוריו, ואליאס מחליט לשלוח את ברונו לפנימייה צבאית באירופה כעונש.

   

  ריקרדו מבשר למרינה על החלטתו להינשא לוורוניקה. לוסיה מעידה נגד ורוניקה במשטרה. פטי מחליטה לנסות לכבוש שוב את לבו של צ'וי. סילביה מתעמתת עם פטי ומפילה אותה במדרגות. פטי מחוסרת הכרה. ורוניקה מנסה להרוג את פטי על ידי ניתוק החמצן אך ד"ר ולוורדה מציל אותה. ורוניקה נמלטת מהמשטרה. זהותה של מוניקה נודעת לכול. פדריקו נעצר בעוון השתתפות ברצח לאורה. הוא מתוודה בפני מרינה על דריסת ריקרדו.

   


  פורסם לראשונה 17/07/2008 21:10

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים