שתף קטע נבחר

בעלה לשעבר של סיגלית: תני לי כוח לטפל בילדים

מאות השתתפו בהלוויתה של סיגלית קירשנר, שנרצחה עם בעלה בקדיתא. "בן אדם שפל רצח אותך", ספד לה בעלה לשעבר. "איך יכול להיות שנותנים לאדם נשק כדי לשמור על אנשים, והוא משתמש בנשק הזה כדי להרוג"

"בן אדם שפל רצח אותך", ספד בצהריים (יום ג') קובי קרישנר לאשתו לשעבר, סיגלית, שנרצחה עם בעלה בכניסה ליישוב קדיתא שבצפון. מאות ליוו את קרישנר למנוחת עולמים בבית העלמין בנתניה.

 

הבוקר התירה המשטרה לפרסם כי ארז בן-עזרא, מאבטח בן 37 מעכו, ששם הבוקר קץ לחייו, הוא החשוד ברצח בני הזוג דוד קזשטכר וסיגלית קירשנר, שנורו למוות בקדיתא. בן-עזרא עלה על מוניתו של קזשטכר בתל-אביב, ובחדרה הצטרפה לנסיעה אשתו סיגלית. במשטרה מעריכים כי הרקע לרצח הוא שוד, מפני שארנקו של הנרצח נעלם.

 

להלוויה הגיעו שני בניה ובתה, ואילו בנה הקטן בן השמונה נשאר בבית. מסע הלוויה היה רווי דמעות ובכי, ורבים מהמשתתפים העידו כי קשה להם להאמין שסיגלית אינה עוד בין החיים.

 

בעלה לשעבר קובי אמר: "אדם שפל רצח אותך, איך יכול להיות שאדם כזה, שנתנו לו נשק לשמור על אנשים, משתמש בנשק הזה כדי להרוג. כמה אוהבים אותך, כמה נזכור אותך. אשת חיל, אמא למופת, כל הזמן הילדים בראש שלך, כל הזמן דאגת להם".

 

הבעל לשעבר אמר כי הבן הקטן נשאר בבית כדי שיזכור את אמו עם החיוך שלה. "השארת אותי עם ארבעה יתומים לטפל בהם. תני לי כוחות לטפל בהם", אמר תוך שהוא מחבק את שלושת ילדיו שליוו את אמם.

 

מעל קברה, אמר בנה הבכור זיו: "הילדים, השארת אותם לבד. ארבעה ילדים השארת". אחת מבנות המשפחה הבטיחה מעל הקבר כי היא תדאג לארבעת הילדים, ושהבית שלה יהיה פתוח עבורם כל הזמן והם לא יהיו לבד. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קירשנר. ז"ל
צילום רפרודוקציה: ג'ורג' גינסברג
מומלצים