שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  היהודי התורן: לורן מנואל נבחן במכבי ת"א
  הצהובים ממשיכים לחפש מגן שמאלי בעקבות הסחבת באישור יהדותו של סיאק פולק. הצרפתי ערך אימון בכורה בקרית שלום. גם אלירן דנין עדיין על הפרק. מאמצים לזרז את תהליך האיזרוח של איליה יבוריאן

  אם תמשיך כך, נראה כי מכבי תל אביב תעצבן את אנשי הסוכנות היהודית. בעוד הם נאבקים על כל הבאתו של יהודי לארץ, הצהובים עושים זאת בקלות יוצאת דופן. הערב (ה'), במסגרת המשך החיפושים אחר מגן שמאלי לעונה הקרובה, התאמן עם הקבוצה היהודי התורן, לורן מנואל הצרפתי. 

   

  מנואל הגיע למבחנים לאחר שהחלה הסחבת בעניינו של סיאק פולק, שנבחן בעצמו במהלך השבועות האחרונים והרשים את הצוות המקצועי של מכבי. הצהובים מעוניינים להחתים את ההולנדי-יהודי, בהנחה שהוא אכן יהודי ולא יתפוס משבצת של זר. אולם במהלך תהליך המצאת המסמכים המאשרים את יהדותו התברר כי סבו של פולק הוא יהודי ולא אביו, מה שמסבך את צירופו לקבוצה כישראלי.

   

  בינתיים, מתוכננים למנואל מספר ימי מבחנים נוספים, כשבמקביל לא ירדו במכבי מאופציית אלירן דנין. הצהובים ימשיכו לנהל מגעים מול בית"ר ירושלים לגבי צירופו של מגן השמאלי לקבוצה.


  פולק, בינתיים הוא לא מספיק יהודי עבור מכבי ת"א (ראובן שוורץ)

   

  בתוך כך, בקרית שלום מעוניינים להתחזק בשחקן זר נוסף, אולם נכון לעכשיו מכסת חמשת הזרים של הקבוצה תפוסה. בשל כך, מקווים הצהובים כי יספיקו
  לסיים את תהליך האיזרוח של איליה יבוריאן לפני תחילת העונה, על מנת שיוכל להירשם כשחקן ישראלי ויאפשר לצרף זר נוסף - ככל הנראה בעמדת החלוץ. יבוריאן צפוי להשלים בשבוע הבא את נישואיו לחברתו ואם בתו הישראלית ובכך להחל בתהליך קבלת האזרחות.

   

  למועדון יש זמן עד תחילת חודש ספטמבר לרשום את יבוריאן כשחקן ישראלי, כשבמידה ותהליך האזרחות לא יושלם הם ייאלצו להמתין עד חודש ינואר על מנת לצרף זר נוסף.

   

  מכבי מכרה עד היום 4500 מנויים ובקבוצה הודיעו כי לאור הביקוש ובקשות מצד האוהדים יוארך המבצע למנויים חדשים עד ה-15 באוגוסט.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים