שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חיים זיסוביץ' עוזב את "תיק תקשורת"

  זיסוביץ' הודיע למערכת התוכנית על עזיבתו, לקראת מינויו לדובר אוניברסיטת בר אילן. "תיק תקשורת" נמצאת כעת בפגרה, וצפוייה לשוב רק באוקטובר

  מה שמועצת העיתונות לא הצליחה לעשות, עושה אוניברסיטת בר אילן. חיים זיסוביץ' עוזב את "תיק תקשורת" לטובת תפקיד הדובר של אוניברסיטת בר אילן.

   

  זיסוביץ', ששרד את הטענות נגד הגשתו את "תיק תקשורת" בשל היותו שותף במשרד יחסי ציבור, הודיע אתמול (ג') על פרישתו למערכת התוכנית, שיצאה זה מכבר לפגרה. הוא הגיש את התוכנית לביקורת התקשורת בחינוכית במשך ארבע שנים. לזיסוביץ' טרם נבחר מחליף.

   

  בינואר השנה ועדה של מועצת העיתונות קבעה שישנו ניגוד אינטרסים בין עיסוקו ביחסי ציבור ובייעוץ תקשורתי, למשל סיוע לגאידמק בריצתו למועצת עיריית שדרות, לבין הגשת תוכנית שעוסקת באתיקה עיתונאית. בסופו של בירור, זיסוביץ' נשאר בתפקידו.

   

  זיסוביץ': "אני עוזב את 'תיק תקשורת' מפני שנבחרתי לתפקיד דובר אוניברסיטת בר אילן. זה תפקיד חשוב ובעל השפעה גדולה, שאני מאוד רוצה למלא. התקופה בתוכנית היתה עבורי מאוד חשובה, התוכנית מאוד חשובה, ואני אפילו חושב שצריך להרחיב אותה ולהרחיב את ביקורת התקשורת בכלל.

   

  "ב'תיק תקשורת' זכיתי לתמיכה לכל אורך הדרך מעורכת התוכנית בינה לוז, גם כשנמתחה עלינו ביקורת, גם כשנוצרו חיכוכים וגם כשהופעלו עלינו לחצים קשים מכלי תקשורת ומעיתונאים. חשוב שיש מערכת שתומכת בך, מתייצבת מאחוריך

  והודפת את הלחצים ובכך מאפשרת עבודה עניינית נטולת פניות. העונה הבאה של התוכנית אמורה לעלות בסוף אוקטובר, לפני החגים, כך שיש למערכת שלושה חודשים של פגרה כדי למצוא לי ממלא מקום".

   

  "תיק תקשורת" היא מגזין של הטלוויזיה החינוכית ששודר בימי חמישי ב-17:30, מ-1992. התוכנית עסקה בסוגיות בתחום התקשורת ודנה בתפקוד האתי והפרקטי של כלי התקשורת השונים. 

   

  זיסוביץ' שימש כעיתנואי ברשות השידור קרוב ל- 30 שנה, הוא הגיע ל"תיק תקשורת" לאחר פרישתו של רזי ברקאי מהתוכנית. 

   

  זיסוביץ' פרש מרשות השידור כשהחל להגיש את "תיק תקשורת", אולם במשך תקופה הגיש את יומן הצהריים של רשת ב' בימי שישי. במאי 2007, זיסוביץ' פרש מהגשת יומן זה מיוזמתו, מחשש למראית עין של ניגוד עניינים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  זיסוביץ'. מפנה מקום
  צילום: אורן גולן
  לאתר ההטבות
  מומלצים