שתף קטע נבחר

הודו: ההרוג התעורר בחדר מתים וביקש כוס מים

זה הסיוט הגדול ביותר של רבים: להיחשב בטעות כמתים ולהישלח לקבורה. האירוע המוזר התרחש בהודו כשרופאים בחדר מתים התכוננו לערוך נתיחה משפטית לאדם שנרמס במהלך מנוסת המונים בפסטיבל. הרופאים נדהמו כש"ההרוג" התעורר וביקש כוס מים.

 

מנגה רם (19) הוכרז כמת במהומה שפרצה ביום ראשון במהלך פסטיבל הינדי בצפון הודו, שבו נהרגו 150 בני אדם. התקרית אירעה במקדש נאינה-דווי, באזור בילאספור, כשקרס מעקה בדרך המובילה למקדש שבראש ההר, והצית מנוסה המונית. 

 

רם התעורר בחדר המתים של בית החולים סהיב באנדרפור, כשהוא מוקף בגופותיהם של צליינים אחרים שנהרגו באסון. "כשהתעוררתי, מצאתי את עצמי בין שורה של גופות שחיכו לנתיחה משפטית", סיפר רם לעיתון "טיימס" ההודי. "הייתי צמא אז ביקשתי כוס מים".

 

רם ציין כי תחילה לא הבין מדוע הצוות הרפואי נדהם כשראה אותו קם משולחן הניתוחים. "הרופאים גהרו מעליי והביטו בי בבלבול. כנראה שלא כל יום רואים אדם קם לתחייה", הוסיף.

 

המחדל המסוכן התרחש במהלך האנדרלמוסיה שאפיינה את זירת האסון במקדש. גופותיהם של עשרות הרוגים נעטפו בשמיכות ללא בדיקה של רופא הקובע את המוות. "אנשים הושלכו למשאיות ללא מחשבה", אמר הרופא סט פל אגרוול.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הגופות לא נבדקו. האסון בהודו
צילום: AP
מומלצים