שתף קטע נבחר

שרון: "אוכל להביא שלום אמיתי עם הפלסטינים"

יו"ר הליכוד, אריאל שרון, ממשיך בקו בו הוא נוקט לאחרונה, ומבטיח להקים ממשלת אחדות לאומית ולהשיג הסכם שלום. "אני אוכל להציג ממשלה כזו כי אני מקובל יותר היום", הוא טוען

"אני מאמין שאוכל להביא לממשלת אחדות אמיתית, שתוכל להביא שלום אמיתי עם הפלסטינים". במלים אלה פתח אמש (יום ג') יו"ר הליכוד, אריאל שרון, את מסע הבחירות שלו, בהתמודדות על ראשות הממשלה.
בהתאם לדבריו מהשבועות האחרונים, מתמיד שרון באסרטגיית בחירות ברורה. לטענתו, מיד לאחר שייבחר, יוביל להקמת ממשלת אחדות לאומית, ויצליח להשיג הסכם שלום. "אני מכיר ומעריך את הפלסטינים, וגם הם מכירים אותי. רק אדם חזק והחלטי יוכל לעמוד בראש מחנה האחדות ולהביא שלום", אמר שרון. "מכיוון שאנו לפני בחירות, אל תחשבו שאיני מתכוון לעצמי. אני בטוח שאוכל להציג ממשלה כזו, כי אני מקובל יותר היום. אני האדם שיכול להוביל ממשלת ליכוד לאומי עם קונצנזוס רחב".
שרון אמר את הדברים בטקס חנוכת מגדלי היי-טק של חברת רד-בינת, בקרית עתידים. במהלך הטקס הוסר הלוט מעל לפסלן של רודן, "האדם החושב", שהוצב בחזית קומפלקס המשרדים הענק. בטקס פגש שרון את השר לפיתוח אזורי, שמעון פרס, השוקל להתמודד על ראשות הממשלה. השנים לחצו ידיים בחום ושוחחו ביניהם בידידות.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שרון. "אני מכיר את הפלסטינים"
מומלצים