שתף קטע נבחר

אתר הליכוד שוב נפרץ בידי האקר מוסלמי

ההאקר Cold Zero, שכבר פרץ בעבר לאתר תנועת הליכוד, עשה זאת שוב: הערב (ד') הוא פרץ לאתר התנועה והשאיר שם "הבטחה" לחטוף עוד חיילים, אחרי שובו של גלעד שליט הביתה

האתר הרשמי המשמש את תנועת הליכוד, likud.org.il, נפרץ הערב בידי האקר בשם Cold Zero מקבוצת ההאקרים המתכנה Team Hell, ומוכרת כקבוצה של האקרים מוסלמים, ככל הנראה פלסטינים.

 

העמוד הראשי של האתר הוחלף, ובמקומו הושם עמוד המכריז בראשו בעברית: "אתם הורגים פלסטינ ילדים בעזה...אנחנו נפרוץ כל האתרים שלכם..." (השגיאות במקור). עוד נכתב באתר "אתם חושבים שגלעד שליט חוזר? מתי שהוא יחזור.. נחטוף ארבעה כמו גלעד שליט".  Cold Zero כבר פרץ השנה לפחות פעם אחת  לאתר הליכוד. יש לציין כי במרוצת השנים 2003-2004, נפרץ אתר התנועה מספר פעמים, בידי גורמים שונים.

 


תמונת מסך של אתר הליכוד כפי שתועדה מוקדם יותר הערב (ד') 

 

על אף הרעש התקשורתי הרב שנסוב לאחרונה סביב פריצות לאתרי אינטרנט, הנזק לאתרים הנפרצים הוא לרוב תדמיתי בלבד. כל הנזק שההאקרים עושים הוא לשתול עמודים משלהם במקום עמודים פנימיים או במקום העמוד הראשי להעברת מסרים. התקפה זו מכונה Defacement.

 

אתרים ישראליים מותקפים ונפגעים בהתקפות דומות מדי יום, כאשר לעתים, מדובר באתרי אינטרנט של גופים גדולים כדוגמת בנק ישראל או ערוץ 10. הפעם הנפגעת היא תנועת הליכוד. 

 

מתנועת הליכוד נמסר כי האתר תוקן לאחר הפריצה, והגולשים מוזמנים לשוב ולגלוש בו.

 

עדכון: בשעה 23:30 חזר האתר לפעולה תקינה.


פורסם לראשונה 13/08/2008 23:20

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים