שתף קטע נבחר

ערד: ילד סודני נמצא מיובש לבד בביתו

תושב ערד הבחין בילד בן 4 כשהוא עומד על אדן חלון הקומה הרביעית בבניין מגורים בעיר. שוטרים שפרצו לדירה גילו את הילד לבדו בדירה, כשהוא סובל מהתייבשות. אמו נעצרה כששבה מעבודתה

ילד ממוצא סודני כבן ארבע נמצא אמש (יום ה') כשהוא שוהה לבדו בדירה נעולה בערד. הילד, שסבל מהתייבשות, התגלה על-ידי עובר אורח שהבחין בו כשהוא עומד על אדן חלון ביתו. אמו, שיצאה לעבודתה והשאירה אותו לבדו, נעצרה עם שובה לדירה. 

 

הדרמה החלה כאשר עובר אורח הבחין הערב בילד כשהוא עומד על אדן חלון ביתו שבקומה הרביעית. האיש, שחשש שהילד עומד ליפול, התקשר מיד למשטרה, שהזעיקה שוטר דובר ערבית שיוכל לדבר עם הילד ולבקש ממנו להיכנס לדירה. השוטר הגיע לגינת הבית, הרגיע את הילד, וביקש ממנו להיכנס פנימה. במקביל, הגיעו כוחות כיבוי אש שפרצו את דלת הדירה הנעולה.

 

כשנכנסו כוחות המשטרה לדירה הם גילו שם את הילד, כבן ארבע, כשהוא לבדו. הילד אובחן כסובל מהתייבשות, והועבר לקבלת טיפול רפואי. במקביל, הזעיקה המשטרה גם עובדי רווחה, כדי שיחליטו מה יעלה בגורלו של הילד.

 

השוטרים ניסו לתחקר את הילד כדי לברר היכן מצאים הוריו, והוא סיפר להם כי אמו אינה נמצאת בבית במרבית שעות היממה. לדברי הילד, האם יוצאת השכם בבוקר מדי יום לעבודתה, והוא נותר לבדו עד שעות הערב, כשהיא שבה הביתה. 

 

האם נעצרה כשעה מאוחר יותר, כששבה אל הדירה. היא הועברה לחקירה, בה הסבירה כי השאירה את הילד בהשגחת אדם מבוגר, אולם מסיבה שאינה ברורה לה עזב האיש את הבית במהלך היום, והותיר את הילד לבדו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ענת ברשקובסקי
פליטים סודנים בישראל
צילום: ענת ברשקובסקי
מומלצים