שתף קטע נבחר

המשטרה: הפוליגרף של הסב-הרוצח מחזק גרסתו

גורם בכיר במשטרה אישר הבוקר ל-ynet כי רוני רון עבר בדיקת פוליגרף לצורך אימות הגרסה שמסר לחוקרי המשטרה אודות רצח נכדתו, רוז. "תוצאות הבדיקה מעידות שבחקירה הוא דיבר אמת", אמר הגורם. החיפושים אחר הגופה נמשכים

"תוצאות בדיקת הפוליגרף של רוני רון מחזקות את גירסתו, באשר למקום בו טמן לכאורה את גופתה של רוז" - כך אמר הבוקר (יום ד') ל- ynet גורם בכיר במשטרה. הסב החשוד ברצח נכדתו רוז חזר עוד מהיום הראשון לחקירתו במשטרה על הגרסה לפיה הניח את גופתה של רוז במזוודה, והשליך אותה למי הירקון.

 

בין יתר פעולות החקירה שביצעו חוקרי ימ"ר מרכז בפרשת הילדה רוז, נעשה ניסיון לבחון את אמיתות הגרסה שמסר הסב, רוני רון, בחקירותיו במשטרה, וזאת באמצעות חקירה ואיסוף ראיות נסיבתיות שיקשרו אותו לרצח הנכדה.

 

כחלק מניסיון זה עבר הסב שעות חקירה ארוכות, הוכנס מדובב לתא מעצרו, נעשה איכון לטלפון הנייד שברשותו, וזאת בנוסף לשחזור האירועים שנערך ביום הראשון למעצרו, כאשר הוביל הסב את חוקרי המשטרה למקום שממנו לכאורה השליך את גופתה של רוז לירקון.

 

במשטרה סירבו בימים האחרונים לאשר כי רון עבר אף בדיקת פוליגרף לבדיקת אמיתות גרסתו. אולם, הבוקר, גורם בכיר במשטרה אישר ל- ynet  כי רון אכן עבר בדיקה והוסיף כי "תוצאות הבדיקה אינן סותרות את הודאתו והשיחזור, אלא

מחזקות את הגירסה שלו ומעידות כי בחקירה - לפחות על פי ממצאי הפוליגרף - הוא דיבר אמת".

 

תוצאות הבדיקה אמנם אינן יכולות להוות ראיות בבית משפט כנגד הסב, אך יש בהן חיזוק נוסף לחוקרים, המאותת להם כי הם בכיוון הנכון וכי חומר הראיות שנאסף בחקירה עד כה מצביע על מה שאכן התרחש, וכעת כל שנותר הוא לאתר את גופתה של הילדה רוז.

 

החיפושים אחרי גופתה של רוז ימשכו גם היום בהשתתפות צוללנים, שיסרקו את קרקעית הירקון. בנוסף יימשכו החיפושים לאורך כביש החוף, בין נתניה ות"א.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רון. גרסתו אומתה
צילום: ירון ברנר
רוז. נמשכים החיפושים אחר גופתה
מומלצים