שתף קטע נבחר

אלדד מציע לאולמרט: תארוז ציוד לכלא

עוד "הצעה", מפי הח"כ מהימין בדיון פגרה מיוחד בפרשיות: למחוק את סעיף הפרת האמונים, "כי אולמרט תמיד היה נאמן - לאולמרט"

נוכחות דלה יחסית נרשמה היום (ג') במליאת הכנסת, שכונסה לדיון מיוחד בפגרה, בנושא פרשיות אולמרט והמלצת המשטרה להעמידו לדין בשתיים מהן לפחות.

 

ח"כ אריה אלדד (איחוד לאומי-מפד"ל) הפליא בלשונו, והציע בציניות למחוק את סעיף הפרת האמונים מהפרשה. "אני מבין שוחד ומרמה, אבל למה מאשימים אותו בהפרת אמונים? הוא מעולם לא היה נאמן לדבר זולת לאהוד אולמרט. אדם שעושה מעשים נגד האינטרסים של מדינת ישראל, מעשים העולים להבנתי לכדי בגידה... אין לנו פה בעיה של הפרת אמונים".

 

אבל אלדד לא שקט: "אדם שהמשטרה ממליצה להעמידו לדין על

 שוחד והלבנת הון, עומד גם בשעה זו בראש ממשלת ישראל - עכשיו מנין לנו לדעת מה מניע אותו שהוא מקבל איזושהי החלטה? מחר ירצה אולמרט לחתום על העברת אדמת מולדת לידי האויב הערבי. מנין לי לדעת שהאיש שאמר שטח משוחרר לא יחוזר, שינה את דעתו או שמישהו שיחד אותו? אדם החשוד בקבלת שוחד אינו יכול לעמוד בראש ממשלת ישראל, כי איני יודע מה מניעיו". אלדד דרש מאולמרט להשעות עצמו מיידית: "שיתכונן למשפט, שיכין מזוודה עם דברים הכרחיים שכל אדם צריך בכלא".  

 

ח"כ דוד רותם (ישראל ביתנו) אמר בדיון: "מורשת אולמרט לא תהיה הסכם שלום, אלא תיקים פליליים והזנחת ביטחון המדינה. מורשת אולמרט תהיה פגיעה חמורה במדינת ישראל. אני אומר לממשלת ישראל: אין לכם לגיטמיות, הגיע הזמן שתלכו הביתה. ראוי שהכנסת תדון, האם לכל הפעולות שעושה הממשלה הזו יש איזו לגיטמיות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מה פתאום הפרת אמונים? אלדד
צילום: דודי ועקנין
מומלצים