שתף קטע נבחר

פרוש: אל תשפטו אותי על פי אורך הזקן

המועמד החרדי לראשות עיריית ירושלים, מאיר פרוש, ערך מסיבת עיתונאים וירטואלית, בה ביקש לפנות לציבור החילוני. "אני יודע שיש הרבה אנשים שקשה להם לעכל אותי", אמר. לדבריו, הוא לא מתרגש מהאפשרות שדרעי יתמודד ומוכן לשתף פעולה גם עם גאידמק

מנסה לשנות את הדימוי. ח"כ מאיר פרוש, המועמד לראשות עיריית ירושלים, השיק היום (שלישי) את קמפיין הבחירות שלו לראשות עיריית ירושלים. כחלק מהניסיון לפנות גם לקהל החילוני קיים פרוש מסיבת עיתונאים וירטואלית, שבה אמר: "אני יודע שיש הרבה אנשים שקשה להם לעכל אותי, אבל אני מבקש שלא תשפטו אותי על-פי אורך הזקן, אלא לפי הניסיון ויכולת הביצוע שאני מביא איתי".

 

פרוש התייחס גם לצורה הייחודית שבה התקיימה מסיבת העיתונאים. "זו פעם ראשונה שקמפיין פוליטי מושק בצורה כזו. גם ירושלים זקוקה לחדשנות, אותה אביא עמי לתפקיד", אמר. לגבי הכרזתו של אריה דרעי, כי בכוונתו לרוץ גם כן לראשות העיר, אמר פרוש: "דרעי יודע שאני מתמודד כבר חודשיים, וכי אני מתמודד מתוקף הסכם".

 

עם זאת, הוסיף פרוש כי העיסוק במועמדותו של יושב ראש ש"ס לשעבר, מוקדם מדי. "לפי מה שאני מבין מפרשנים משפטיים שונים, הוא לא יוכל להתמודד, לכן כל ההתעסקות בנושא זה היא תיאורטית בלבד". פרוש התייחס גם למועמדותו של ארקדי גאידמק ואמר, כי "אהיה מוכן לשלב כוחות עם כל אחד על מנת להגיע למטרה - להיות ראש העיר. את המטרה אשיג, וכל מי שרוצה לעזור יבורך".

 

פרוש לא נמנע משיגור "עקיצות" אל עבר ניר ברקת, המועמד המוביל בסקרים האחרונים. "כאלה שלא יכולים להציג רקורד של ניסיון, עשייה וביצוע, מנסים להדגיש ולהפריד בין חרדים וחילונים, ולגרום לציבור הדתי להחליט על צד אחד", אמר פרוש על ברקת. "אני אומר, שילוב ידיים במקום הורדת ידיים. יחד, ולא אחד נגד השני".

 

המועמד החרדי דחה כל אפשרות של קיום משא ומתן מדיני על עתידה של ירושלים, "אני מחוייב באופן מוחלט לשלמות ואחדות העיר. אמנע כל משא ומתן מדיני המערער על שלמותה של העיר".

 

משנשאל המועמד, אם הוא מתנצל על שכינה את השופט מישאל חשין "חזיר", ענה: "זה היה זעם שביטאתי באותו היום, על ניסיונו של חשין לאשר מכירת חזיר. אני חושב שגם הוא מתחרט על כך היום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מסיבת עיתונאים וירטואלית. מאיר פרוש
אריה דרעי
צילום: ישראל ברדוגו
מומלצים