שתף קטע נבחר

איימה שתתאבד עם בתה, אם לא תקבל גט

אחרי שורת המקרים המזעזעים של הורים שרצח את ילדיהם, המשטרה לא מסתכנת: אם שאיימה כי תתאבד ותרצח את בתה נעצרה מיידית

שלושת האירועים המחרידים של הורים שרצחו את ילדיהם הקטנים גרמו לכך שבמשטרה מתייחסים ברצינות לכל איום. בשעות הצהריים היום (ה') עצרה משטרת תל-אביב צפון את תושבת העיר, בת 37, שאיימה כי תתאבד עם בתה בת השנה וחצי.

 

העצורה התקשרה בצהריים לבעלה החי בנפרד ממנה, ואמרה לו שהיא נמצאת עם בתם המשותפת - ואם לא יחתום לה על גט - היא תרצח את בתה ותתאבד. הבעל המודאג התקשר מייד למוקד משטרת מחוז תל אביב, שהחלה בסריקות נרחבות.

 

שוטרים יצאו לרחובות מצוידים בפרטי האם ובתמונתה. במקביל, בוצעו פעולות לאיתור הטלפון שלה, והתברר שהיא נמצאת באזור התחנה המרכזית בתל-אביב. צוותי משטרת מרחב יפתח פתחו בסיורים הצליחו לאתר את השתיים האם ובתה כשהן בריאות ושלמות. האשה הועברה לחקירה - והילדה הועברה לרשות אביה.

 

במשטרה מעריכים כי היא רצתה להפחיד את בעלה, אולם מאוחר יותר ייקבע אם היא תובא מחר לדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בתל-אביב.

 

בד בבד, בשעות הצהריים היום האריך שופט בית משפט השלום בתל אביב, יצחק יצחק, את מעצרה של רגינה קרוצ'קוב, שלפני כשבועיים רצחה את בנה בן הארבע מיכאל, לאחר שהטביעה אותו בגיגית. היום בבית המשפט המשטרה הגישה

הצהרת תובע לפיה בתוך חמישה ימים יוגש כתב אישום כנגד קרוצ'קוב באשמת רצח. עוד הוברר כי הפסיכיאטר המחוזי ביקש ארכה של שבועיים על מנת לחוות את דעתו באשר למצבה הנפשי.

 

פרקליטתה של החשודה ,עו"ד דורית גיטרמן, אמרה כי "אפשר להכין את כתב האישום בתוך רבע שעה", וסיפרה כי במשך חמישה ימים השוטרים החזיקו את מרשתה קשורה עם הידיים והרגליים למיטה - ולכן היא ביקשה מבית המשפט להורות לפרקליטות להגיש את כתב האישום כבר מחר בבוקר.

 

השופט יצחק יצחק לא קיבל את דבריי עו"ד גיטרמן והורה על הארכת מעצר של חמישה ימים, בסיומם יוגש נגדה כתב אישום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוז. מתייחסים לכל איום
צילום: AFP
קרוצ'קוב. עוד חמישה ימים במעצר
צילום: עופר עמרם
מומלצים