שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ילדים זו שמחה

  האם ילדים עדיין הולכים למחזות זמר? איך זה להיות ילדה שחקנית? ומי נהנה להתעלל בילדים? רגע לפני שהמחזמר עולה על הבמה כוכבי "אוליבר" עונים ומתייחסים גם לפסטיבל עכו

   

   

  "בבקשה אדוני, אני רוצה עוד!". דורות של ילדים הבינו מדוע חשוב לסיים הכל מהצלחת, הודות למשפט זה שיצא מפיו המורעב של אוליבר טוויסט. היתום הבריטי שבסך הכל ביקש תוספת למנת הדייסה הזעומה שהקציבו לו בבית המחסה, נבעט משם ונמכר לעבדות אצל משפחת קברנים.

   

  "זה מראה תמונה מאוד קשה של היחס של מבוגר לילד", אומר השחקן אלברט

  כהן על המחזמר ומזהיר מפני המחשבה המפחידה של מבוגרים המתעללים בילדים. אז זה אולי לא נשמע כמו סיפור שמעורר חשק לרקוד ולשיר, אבל ששון גבאי, אניה בוקשטיין, גיל פרנק, ישראל גוריון, יעל עמית ועוד רבים וטובים יוכיחו לכם אחרת במחזמר "אוליבר", בבימויו של משה קפטן, שינדוד בבמות הארץ בסוכות ובחנוכה.

   

  "תיאטרון זה חלום", אומרת יעל עמית על השאלה האם יהיה אפשר לגרור את הילדים מהמחשב והטלוויזיה למחזמר. "איך אפשר להשוות? אין שום דבר שישווה לזה. תיאטרון זה חלום שאין כמותו".

   

  בהתיחסו לביטול של פסטיבל עכו, אמר ישראל גוריון: "זה שמבטלים את הפסטיבל, שאנשים עבדו על זה כמעט שנה שלמה, זה פשוט אסון". ששון גבאי הוסיף: "זה נורא עצוב ואני נורא מקווה שיתגברו על זה ויגלו את הצדדים האנושיים והחמים בין שני העמים והאוכלוסיות שגרות בעכו".

   

  בהפקה הישראלית משתתפים כ-30 ילדים, שניים מהם, רועי רביב ועמית מוריס, מגלמים לסירוגין את היתום האומלל. בסך הכל מתוכננות 40 הצגות המיועדות לקהל של 60 אלף צופים, בהשקעה של 5.5 מיליון שקל, ושיתנו סיבה טובה לילדיכם "לכייס איזה כיס או שניים", את שלכם כמובן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רביב. בתפקיד אוליבר
  צילום: מרב יודילוביץ'
  גוריון. מצטער על פסטיבל עכו
  צילום: מרב יודילוביץ'
  לאתר ההטבות
  מומלצים