שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סקירה: שפופרת USB של HP

  שפופרת הטלפון של HP, מדגם Premium Travel, מתחברת לשקע ה-USB, ומותאמת לשימוש בסקייפ ותוכנות טלפונייה אחרות. בדקנו

  סקייפ ותוכנות VoIP אחרות הפכו להיות עובדות מוגמרות בחיינו. בסלולר או במחשב האישי, לא מעטים מאיתנו, כולל משתמשי מחשב מבוגרים יותר, גילו את נפלאות טלפוניית האינטרנט – למגינת לבן של חברות התקשורת. לאחרונה אף עברו בסקייפ למודל חיוב קבוע וחודשי לקווים נייחים במדינה על פי בחירתכם – מה שאמור, בתיאוריה, לייתר את שירותי הטלפוניה של חברות הטלפון הנייח (אך לא את חיבור האינטרנט שהן מספקות).

   

  לכן שמחנו לבדוק את השפופרת USB של HP שמשווקת דווקא קבוצת ח.י., המוכרת יותר דווקא משיווק מסכי LG. השפופרת, מתחברת לשקע USB פנוי במחשב,
  מאושרת על ידי סקייפ (Skype Certified).

   

  שינויים לא רצויים

  היא בערך בגודלה של שפופרת טלפון ממוצעת, אולי מעט יותר קטנה, בצבע שחור. מרבית שטח הפנים שלה מכיל את לוח המקשים, כולל מקשי דפדוף וניווט ובחלקה העליון – צג גדול למדי. בגב השפופרת נמצא הרמקול. ההתקנה והשימוש פשוטים למדי: מתקינים את התוכנה המצורפת, המגשרת בין סקייפ לשפופרת, מחברים את השפופרת, מפעילים את סקייפ – ומתחילים לדבר.

   

  דבר אחד קטן בהתקנת התוכנה שהופך אותה מעט למטרד עבור משתמשים לא מנוסים, היא העובדה שהתוכנה משנה את הגדרות ברירת המחדל של קלט ופלט התקני הקול במחשב. צריך להיכנס ללוח הבקרה בחלונות (לא בדקנו את השפופרת תחת לינוקס), ולהחזיר את ההגדרות. עבור משתמשים שאינם בקיאים זוהי מטלה לא פשוטה, אפילו מרתיעה. לזכות HP יאמר שבחוברת ההוראות העברית, הם מציינים את העובדה הזו, ומסבירים בבהירות כיצד לתקן את המצב.

   

  מודעים למגזר הדתי

  תפעולה השוטף של השפופרת, אף הוא איננו מסובך. המקשים בשפופרת מאפשרים לכם לבצע שיחות בסקייפ, פשוט על ידי דפדוף באנשי הקשר שלכם – וחיוג אליהם או באמצעות לוח המקשים. השפופרת גם מאפשרת גישה ליומן השיחות האחרונות.

   

  הערה קטנה אחת על הממשק העברי: מי שעברת את הממשק, היה כנראה אדם ירא שמיים או לפחות מודע לצרכיו של המגזר הדתי, שכן בשבת, הופיעו על הצג המילים "שבת קודש", כאילו להזכיר שהמכשיר אסור בשימוש בשבת.

   

  איכות הצליל של המכשיר – בינונית. לעתים שמענו את עצמנו עם הד, ובאופן כללי, הרמקול של המכשיר קצת מטרטר, וצליל קולם של הדוברים מהעבר השני, נשמע שטוח.

   

  לסיכום, שפופרת USB של HP, היא פתרון טוב עבור משתמשי מחשבים ניידים, אשר משתמשים בטלפוניית רשת בדרכים, ורוצים לשוחח בנוחיות ומבלי שיראו כמו אנשי מוקד שירות לקוחות עם "ערכת מדונה" צמודה לראשם. עבור משתמשים ביתיים היא פתרון סביר, אולם למי שמחפש איכות צליל מקסימלית, יש פתרונות עם איכות צליל טובה יותר.

   

  HP Premium Travel Phone

  ציון:


   

  יתרונות: פשטות שימוש, עיצוב

  חסרונות: איכות שמע בינונית

  שורה תחתונה: למשוחחים בדרכים

   

  הפצה: קבוצת ח.י.

   

  מחיר מומלץ לצרכן: 249 שקלים

   

  לדף המוצר באתר היבואן 

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים