שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  טופול, עטרי וקשת עושים כבוד לנח"ל

  בכנס הנח"ל שייערך השבוע יופיעו חיים טופול, ששי קשת, שולה חן, יונה עטרי ואחרים. את הכנס ינעל "שיר לשלום" בביצועה של מירי אלוני

  ביום חמישי הקרוב (23.10) ייערך כנס הנח"ל, שיוקדש כולו להיסטוריה, לשירים ואנשים שליוו את החטיבה לאורך הדרך. על פי הפקת המופע, הפעם האחרונה שהתקיים כנס מסוג זה, היתה לפני כעשרים שנה. בקהל יהיו 12 אלופים בצה"ל שהתחילו את דרכם בנח"ל, מפקדי חטיבת הנח"ל הנוכחים ודמויות מפתח שליוו את הנח"ל במהלך השנים.

   

  במהלך הערב יספרו את דברי ימי הנח"ל ויתייחסו לחללי החטיבה. יוזם הערב הוא צביקה לבנון, שהיה מפקד הנח"ל, והחליט, כך על פי ההפקה, שיש להעלות בתודעת הציבור את הנח"ל כאחת מאושיות המדינה. המופע ייערך בבית גבריאל שבכנרת ומארגני האירוע קוראים לכל בוגרי הנח"ל להגיע. כרטיס כניסה עומד על 30 שקלים.

   

  החלק האמנותי בכנס יוקדש, כמובן, ללהקת הנח"ל. את הערב צפוי לפתוח חיים טופול, מי ששר במקור את המנון הנח"ל, ובמהלך הערב יבוצעו שירים על ידי חברי להקה לשעבר ביניהם: ששי קשת ויונה אליאן, יונה עטרי, לאה לופטין, שולה חן ושמוליק שי. הערב צפוי להסתיים ב"שיר לשלום" של מירי אלוני. על פי ההפקה, על הבמה ישבו חברי להקות הנח"ל לדורותיהם, כשמצגת שירים תוקרן על הבמה.  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: תיאטרון גשר
  טופול. שר את המנון הנח"ל
  צילום: תיאטרון גשר
  לאתר ההטבות
  מומלצים