שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כמה זמן לוקח לתקן בור בכביש?

  תלוי את מי שואלים. לדעת נהגים ורוכבים בנתיבי איילון, שנתקלו בבור במחלף קוממיות, התיקון צריך להתבצע באופן מיידי. חברת נתיבי איילון לעומת זאת, חושבת שמספר חודשים הוא זמן סביר. והבור עדיין שם

  "זה מספר חודשים שבירידה מנתיבי איילון לבת ים במחלף קוממיות, ממוקם בשיאו של הסיבוב בור עמוק יחסית, למרבית רוחבו של נתיב הנסיעה. מדובר בבור שעבור רכב ארבע גלגלי גורם בעיקר אי נוחות, אך עבור רוכבי אופנועים ובעיקר קטנועים מהווה סכנת חיים של ממש. כעת המצב עוד טוב יחסית, אך בחודשי החורף הגשומים הוא עשוי להפוך למלכודת של ממש". בנוסח זה, פחות או יותר, התקבלו במערכת ynet מספר תלונות על מפגע במרכז הארץ, באחד הכבישים העמוסים במדינה.

   

  • לעמוד המפגעים המלא

   

   

  לנו זה נראה מעט מוזר. מחלף עמוס בו עוברות אלפי מכוניות מדי יום, אמור היה להשמר במצב תחזוקתי טוב במיוחד. יצאנו לכן לבדוק, וגילינו שטעינו. הבור במרכז הכביש אכן עמוק, ובפירוש מהווה סכנה של ממש עבור החישוקים הקטנים יחסית של קטנועים, אך גם עבור אופנועים העשויים לסטות מקו ההתקדמות הנכון דווקא בעיצומה של פנייה. התמונות המצורפות מבהירות את העניין באופן חד-משמעי. כאשר פנינו לקבל תגובה מחברת נתיבי איילון, אישרה הדוברת כי אכן מדובר במפגע המוכר לחברה זה מספר חודשים.

   

  פנינו לחברת נתיבי איילון בבקשת תגובה, וזו לשונה: "העבודות באזור קוממיות היו אמורות להתבצע טרם החג. בשל העובדה שמשטרת ישראל איננה מאפשרת ביצוע עבודות בעת תקופת החגים, הוחלט על קיום העבודות מיד לאחר תקופת החגים".

   

  ואנחנו אומרים: אם בנתיבי איילון מכירים את המפגע כבר מספר חודשים, אין ולא יכולה להיות סיבה להמתין עם תיקונו עד עתה. למשטרת ישראל שאינה מאפשרת עבודות במהלך החגים, אין קשר לתיקון הכרחי של בעיה מוכרת וברורה. מלבד זאת כדאי להזכיר שוב לנתיבי איילון. מדובר אחרי הכל בשטח אספלט מזערי. המתנה של חודשים ארוכים כדי לתקנו, נראית לנו בכל מקרה מוגזמת מאד.

   

  נתקלתם במפגעים נוספים? דווחו למישל: safewheels@y-i.co.il 

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הבור בכביש - חודשים ארוכים
  צילום: שי רוזנצוויג
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים