שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תאונת הפגע-וברח: שלום ימיני חשוד ברצח
  בית המשפט האריך בעשרה ימים את מעצרו של שלום ימיני, החשוד כי היה ברכב שדרס למוות את מיטל אהרונסון בסוף השבוע. נציג המשטרה אמר בבית המשפט, כי ייתכן שימיני היה זה שנהג ברכב בשכרות

  שלום ימיני, בן 31, שהיה ברכב שדרס למוות את מיטל אהרונסון בסוף השבוע חשוד ברציחתה. בית משפט השלום בתל-אביב האריך בצהריים (יום ב') בעשרה ימים את מעצרו.

    

  אתמול טענה המשטרה כי ימיני הוא זה שישב ליד הנהג שי סימון, בעת התאונה. על-פי החשד, השניים נמלטו ברכבו של חברם, ויק לביא, שנעצר לבדיקת שכרות בנמל תל-אביב. בדיון היום בבית המשפט טען נציג המשטרה, כי הוא אינו מאשר שימני לא נהג ברכב.

   

  באשר לחשד ברצח, אמר נציג המשטרה כי הסעיף לא מהותי ובשלב זה העניין הוא עניין סמנטי. לדבריו, כיוון שמדובר בנהיגה בשכרות במהלך ביצוע עבירה המשטרה חושדת בו בביצוע רצח.

   

  בדיון נטען כי בידי המשטרה סרט המוכיח שימיני לא נהג ברכב בעת התאונה. במשטרה לא הסכימו לאשר את הדברים. 

   

  השופט מרדכי פלד כתב בהחלטתו כי על פי בקשת המעצר ימיני, נהג ברכב כשהוא שיכור וחצה צומת תוך כדי נהיגה באור אדום. לדבריו, הראיות שהוצגו מצביעות על כך שימיני היה בין שלושת האנשים שהיו ברכב.

   

  עוד כתב השופט בהחלטתו כי ימיני הסגיר את עצמו בשעת לילה מאוחרת למשטרה רק לאחר שפורסמו בתקשורת שמו ותמונתו. השופט סיכם כי קיים צורך בהמשך החקירה ולכן החליט להאריך את מעצרו של החשוד בעשרה ימים. לבית המשפט הגיעו חברים רבים של החשוד, ביניהם שי שירזי, בנו של העבריין ריקו שירזי.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים