שתף קטע נבחר

ת"א: הגמלאים תומכים בחולדאי לראשות העיר

למרות המתיחות בין ראש מפלגת הגמלאים בתל-אביב לחולדאי, החליטו בסיעה לתמוך במועמדתו של ראש העיר. לקראת הבחירות הקשישים פונים גם לצעירים

חיזוק משמעותי לראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, לקראת הבחירות המתקרבות: סיעת הגמלאים, המפלגה הגדולה במועצת העיר, החליטה היום (ד') לתמוך בו לראשות העיר.

 

הגימלאים נחשבים לכוח חזק מאוד בתל-אביב, אשר מאורגן וממושמע להחלטת הנציגים שלו. בהתבסס על הרכב האוכלוסייה בעיר סביר להניח שהגימלאים יצליחו לשמור על כוחם כסיעה הגדולה בתל-אביב ולאולי להגדיל את כוחם. בבחירות שנערכו בשנת 2003 הם זכו ב-16.7% מקולות הבוחרים.

 

המהלך של התמיכה בחולדאי לא היה מובן מאליו, שכן כנגד יו"ר הסיעה, נתן וולוך, הוגש לאחרונה כתב אישום בגין מרמה והפרת אמונים על כך שניצל את מערכת החינוך העירונית בכדי לעזור ל"מלך החניונים" ראובן גרוס, להכניס לישראל נתינה זרה.

 

חולדאי, שהבין שכתב אישום נגד ממלא מקומו בעירייה יכול לפגוע בו - הודיע לוולך כי הוא מבקש ממנו להתפטר מכל תפקידיו בוועדות ומתפקידו כסגן וממלא ראש עיר. וולוך, שהולך שנים עם חולדאי נפגע מאוד מכך, ואף אמר ל-ynet כי הוא לא היה נוהג כך.

 

למרות זאת, כמו בהרבה מקרים מתברר שהפוליטיקה חזקה מדברים אחרים, ובמפלגת הגימלאים החליטו להודיע לבוחריהם לתמוך בחולדאי לראשות העיר. במקביל, חתמה הסיעה על הסכם עודפים עם סיעתו של ראש העיר – ת"א 1.

 

אגב ימים האחרונים החלה הסיעה בפנייה גם לקהל צעיר יותר, באמצעות פנייה לנכדים של הגמלאים. וולך עצמו פתח כרטיס בפייסבוק במהלך החג האחרון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חולדאי. חיזוק מהקשישים
צילום: שאול גולן
מומלצים