שתף קטע נבחר

אחרי הביקורת על הביזבוז: פיילין חוזרת לג'ינס

המועמדת הרפובליקנית לסגנית נשיא ארצות הברית, שרה פיילין, הודיעה לתומכיה כי תנטוש את מלתחת המעצבים שנרכשה בעבורה על ידי המפלגה הרפובליקנית - ותשוב ללבוש את בגדיה הרגילים. בניסיון להדגיש כי טעמה בבגדים פשוט כשל כל אמריקני ממוצע, הופיעה אמש מושלת אלסקה בפני תומכים בצפון קרולינה כשהיא לבושה במכנסי ג'ינס.

 

הודעתה של פיילין נמסרה לאחר שנמתחה על המועמדת ביקורת רבה - אחרי שאתר האינטרנט "פוליטיקו" דיווח כי הוועידה הרפובליקנית השקיעה כ-150 אלף דולר ברכישת בגדים עבור פיילין בחנויות יוקרה. כעת החליטה פיילין להשיב אש למבקריה. בעצרת בטמפה, פלורידה, ציינה פיילין כי היא לבושה בז'קט שהגיע ממלתחתה - והתעקשה כי מעתה תלבש רק את הבגדים שרכשה בעצמה באלסקה.


פיילין בבגדיה המקוריים מאלסקה, בפלורידה (צילום: AP)

 

"הבגדים ההם, הם לא שייכים לי, בדיוק כמו התאורה והבמה וכל שאר הדברים שהוועידה הרפובליקנית קונה", אמרה פיילין כשהיא לבושה בז'קט ורוד וחצאית שחורה. מדבריה הביא היום (ב') העיתון הבריטי "טיימס". "לא אקח אותם איתי. אני לבושת את הבגדים הישנים שלי מהחנות האהובה עלי באנקורג', אלסקה", אמרה פיילין.

  

פיילין, שמקפידה לשווק את עצמה לציבור האמריקני כ"אם הוקי" בעלת טעם פשוט, אמרה לקהל כי גם את תכשיטיה רכשה בעצמה, וכי לא מדובר בתכשיטים יקרים במיוחד. "אלו הם מאמו של טוד", הצביעה על

עגיליה, "וטבעת הנישואין שלי בכיסו של טוד כי היא מכאיבה לי כשאני לוחצת ידיים. זו טבעת שעלתה כ-35 דולר שקניתי בעצמי בהוואי".

 

"תמיד חשבתי לעצמי 'לא חשוב ממה היא עשויה, אלא מה היא מייצגת'", אמרה פיילין. "עשרים שנה מאוחר יותר, אני עדיין שמחה לענוד אותה". דובר מטעמו של ג'ון מקיין אמר כי בגדי המעצבים שנרכשו עבור סגניתו ייתרמו לצדקה אחרי הבחירות ב-4 בנובמבר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פיילין בג'ינס. רק שלא תבוא כך לכנסת
צילום: AP
מומלצים