שתף קטע נבחר

מישל אובאמה: הבגדים שלי? קניתי באינטרנט

רעייתו של המועמד הדמוקרטי לנשיאות, מישל אובאמה, כנראה מעדיפה להימנע מביקורת על בזבזנות יתר בקניית בגדים, כפי שקרה למושלת אלסקה, שרה פיילין. אובאמה מתרברבת כי את בגדיה היא מעדיפה לקנות ברשתות פשוטות ואפילו באינטרנט.

 

 

"אני לובשת כאן בגדים של ג'יי. קרו", סיפרה הלילה (יום ג') אובאמה בגאווה לקומיקאי ג'יי לנו במהלך ראיון בתוכנית הבידור שלו. "אתה יודע, אפשר להשיג היום דברים טובים מאוד ברשת".

 

האשה המקווה להיות הגברת הראשונה של ארצות הברית סירבה לבקר ישירות את המועמדת הרפובליקנית לסגנית הנשיא. זאת, על רקע הדיווחים על המחיר הגבוה ששילמו הרפובליקנים עבור המלתחה שלה ושל משפחתה בחנויות יוקרה. אובאמה אמרה כי היא ובעלה הסנאטור מקפידים להוציא רק את כספם הפרטי על בגדים ולא לתת למפלגה לרכוש זאת עבורם.

 

עם זאת, אובאמה אמרה כי היא חשה "אמפתיה" כלפי פיילין. "כשבוחרים בך למועמדת לסגנית נשיא, זה כאילו ירו אותך מתותח. לפתע את במרכז תשומת הלב, ואת רוצה להיראות טוב. את חיה את חייך, מתעסקת בעניינך, ופתאום את בזירה הלאומית וכל העיניים נשואות אלייך".

 

עוד סיפרה מישל אובאמה כי שתי בנותיה הקטנות אינן מתרגשות יותר מדי ממסע הבחירות של אביהם. היא סיפרה כי מליה בת ה-10 הגיבה בחוסר התלהבות להחלטתו של אביה לפרסם מחר תשדיר בחירות בן 30 דקות בשעות צפיית השיא. "אתה עומד להיות בכל הטלוויזיה? אתה עומד להפריע לטלוויזיה 

שלי?" אמרה הבת, כך לפי מישל אובאמה. היא סיפרה ללנו כי הסנאטור הצליח להרגיע את בתו אחרי שהבהיר לה שהוא לא מתכוון לגנוב זמן מסך מערוץ דיסני.

 

פיילין, מצדה, מנסה להתנער מהתדמית שדבקה בה בעקבות הדיווחים האחרונים. היא הודיעה לתומכיה כי תנטוש את מלתחת המעצבים שנרכשה בעבורה על ידי המפלגה הרפובליקנית ותשוב ללבוש את בגדיה הרגילים. בניסיון להדגיש כי טעמה בבגדים פשוט כשל כל אמריקני ממוצע, הופיעה אמש המושלת בפני תומכים בצפון קרולינה כשהיא לבושה במכנסי ג'ינס.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נפלה ברשת. אובאמה
צילום: רויטרס
חזרה לג'ינס. פיילין
צילום: AP
מומלצים