שתף קטע נבחר

חשד: הורים התעללו בילדיהם עם הרב

המשטרה עצרה זוג הורים מאלעד, בחשד שהתעללו מינית ופיזית בילדיהם - בני שלוש עד שש. יחד איתם נעצרו רב ואשה שהתגוררו בביתם. ההורים מכחישים וטוענים שמדובר בעלילה

עוד מקרה של חשד להתעללות קשה בתוך המשפחה: שלושה ילדים מאלעד - בני שלוש, ארבע ושש - נפלו על-פי החשד קורבן להתעללות מצד הוריהם, רב ואשה שהתגוררה בביתם. כך נודע ל-ynet. הארבעה נעצרו - ובית המשפט האריך את מעצרם של ההורים.

 

הפרשה נחשפה, לאחר שבשירותי הרווחה ביישוב החרדי התעורר חשד כי הילדים נפלו קורבן להתעללות. הם העבירו דיווח למשטרה, שפתחה בחקירה ועצרה את ההורים, שניהם כבני 30.

 

על פי החשד, במהלך החודשים האחרונים נהגו בני הזוג להתעלל מינית ופיזית בשלושת ילדיהם בביתם. בין היתר, עלה החשד, כי הם נגעו באיברים אינטימיים בגופם של הילדים. 

 

במהלך החקירה התברר כי בבית המשפחה מתגוררים שני בני-אדם נוספים - רב ואשה הנמצאת בתהליך שיקום. גם הם נחקרו בחשד להתעללות מינית ופיזית. בסיום חקירתם שוחררו השניים בתנאים מגבילים. בידי המשטרה עדויות של עדי ראיה אשר ראו את ההתעללות. בעקבות מעצרם של בני הזוג הועברו הילדים לטיפול שירותי הרווחה.

 

בחקירתם הכחישו בני הזוג את המיוחס להם וטענו כי מדובר בעלילה. סניגורו של הבעל, עו"ד אלון דוידוב, אומר " מרשי טוען כי מדובר בעלילה של גורמים בעיר נגד בני הזוג. יש גורמים בעיר שלא מוצא חן בעיניהם שהזוג משקם ועוזר לאנשים ולכן החליטו להעליל נגדם כי הם מתעללים בילדיהם".

 

בני הזוג הובאו אתמול (יום ג') לבית משפט השלום בפתח תקוה, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בשבעה ימים. השופטת דבורה עטר קבעה בהחלטתה כי מעיון בחומר שהגישה המשטרה, קיים חשש שאם הזוג ישוחרר הם ישבשו את החקירה. השופטת קבעה עוד כי יש לאפשר למשטרה לעבות את החקירה ולמצותה, אך היא החליטה להאריך את מעצרם של השניים ביומיים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
אילוסטרציה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
ההורים מכחישים. עו"ד דוידוב
מומלצים