שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ויקטוריה

  ימים ה', א', ג'-ד' פרקים 124-121

  מרטין משאיר לאבא שלו את הבית פנוי ומודיע לו שוויקטוריה מחכה לו. אחרי ליל אהבה חרונימו מבקש מוויקטוריה לבוא אתו לספרד. קמילה מנסה להתפייס עם ברנרדו, ופרננדה מגלה את פניו האמיתיות של רוברט ומחליטה לא לעזוב אתו. אנריקה הולך לבקר את בנו פליפה וטטיאנה מזמינה אותו להישאר.

   

  למחרת ולריה רואה אותם יחד וכועסת. ויקטוריה מציעה לחרונימו להיפגש לעתים קרובות יותר כשהוא יהיה בספרד והוא נותן לה אולטימטום, אם היא לא תבוא אתו לספרד הסיפור שלהם נגמר. פאולה מתפטרת מהעבודה שלה ומתחילה לעבוד במשרד של אביה. סנטיאגו ואסטריה מספרים לוויקטוריה וקרלוטה שהם התחתנו. קמילה וברנרדו מתפייסים. חרונימו שולח לוויקטוריה כרטיס טיסה למדריד בטיסה שהוא טס בה. פרק אחרון!

   

  פרקים קודמים

   

  קמילה מבקשת מחרונימו לא לעשות מהומה בביתה ולא להרוס לה את המסיבה אבל מברכת אותו על שבא למסיבה שלה. חרונימו קובע עם ויקטוריה להיפגש במסדרון כדי לדבר. אנריקה יוצא למסדרון ומוצא את ויקטוריה וחרונימו מתנשקים מתפתחת תגרה בין אנריקה לחרונימו והמסיבה מסתיימת. ויקטוריה מגיעה לביתה ומודיעה לאנריקה שלא תתחתן אתו.

   

  אסטריה נעלבת ממה שקרה בבית של פרנקו. סנטיאגו מציע לה ללכת לאכול ארוחת בוקר עם אמו אך היא מעדיפה ללכת לבקר את דודתה. אנריקה וויקטוריה מנהלים שיחה על מה שהיה והוא מבקש ממנה לא לבטל את החתונה אבל היא נחושה בדעתה. פאולה מבשרת להם שוויקי תעבור לגור עם סבסטיאן.

   

  ויקטוריה מבשרת לילדיה שאנריקה והיא לא מתחתנים. פנלופה חוזרת מחו"ל. אנריקה מבקש עזרה מילדיו אבל סנטיאגו חושב שהם לא יכולים להתערב. חרונימו שם קץ לקשר שלו עם פנלופה. אנריקה מחליט לעזוב את הבית של ויקטוריה ועובר לבית מלון. ויקטוריה מודיעה לאמה שהחתונה מבוטלת ואמה כועסת על ההחלטה שלה.

   

  רוברט מזמין את פרננדה לצאת ומבקש ממנה לחזור אתו לארה"ב. פרננדה שוקלת לחזור אליו וויקטוריה לא מאמינה בשינוי שחל בו ומבקשת ממנה לשקול היטב את צעדיה. פאולה, סנטיאגו ומריאנה מעוניינים להכיר את פליפה ומחפשים את כתובתה של טטיאנה ומגיעים לביתה. פאולה, סנטיאגו ומריאנה מכירים את פליפה ושמחים על כך.

   

  אנריקה מצטער על כך שוויקטוריה החליטה לעזוב אותו, הוא מגיע לבית של פאולה ומציע לה לעמוד בראש המשרד שלו וכך להישאר גם עם בתה. פאולה בטוחה שבינתיים מקומה של ויקי עם אביה. אסטריה מקבלת אישור על מלגת לימודים במילאנו.פנלופה חוזרת למדריד, חרונימו נפרד ממנה. קמילה מודה בפני חברותיה שהיא מאוהבת בברנרדו ומנסה לחפש אותו במרפאה שלו.

   

  ויקטוריה מחליטה להגיע לבית של חרונימו. סנטיאגו מתפטר מעבודתו אצל פרנקו ומציע לאסטריה נישואים כדי לעבור איתה למילאנו. פרננדה שוקלת לחזור לרוברט והנרי מנסה לעצור אותה. חרונימו נפרד מאנשי התחנה ואחר כך ממריאנה ומבקש ממנה לספר לאמה שהיא חולה בבולימיה. מרטין מחזיק את ויקטוריה בבית של חרונימו, מתקשר לאביו שיחזור הביתה כי ויקטוריה נמצאת אצלם.

   


  פורסם לראשונה 29/10/2008 12:36

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים