שתף קטע נבחר

אישום: אנס בת 13 והבטיח לה גלולות נגד הריון

צעיר בן 20 מחולון הואשם שאנס נערה שפגש ברחוב בשעת לילה. הוא דרש ממנה להישבע שלא תפנה למשטרה והבטיח לתת לה גלולות נגד הריון

נערה בת 13 שהלכה בשעת לילה ברחוב בחולון, נאנסה על-ידי צעיר שביצע בה גם מעשה סדום - כך עולה מכתב אישום שהוגש הבוקר (יום ה') לבית משפט המחוזי בתל-אביב, נגד רמיז ממדוב בן 20 מחולון.

 

מכתב האישום עולה כי המקרה אירע לפני כשבועיים, בשעה 1:30 בלילה, אז עשתה הנערה את דרכה לביתה. ממדוב ניגש אליה ושאל: "האם היא רוצה להיות חברה שלו? בן כמה הוא נראה לה? ובת כמה היא?" הנערה השיבה שהיא בת 13, אך למרות זאת הוא לא הניח לה וגרר אותה לחניון תת קרקעי.

 

בחניון הוא לקח את הטלפון הנייד של הנערה, כיבה והשליך אותו. מכתב האישום עולה כי הנאשם אמר לנערה שהוא "אוהב אותה ורוצה אותה". בשלב זה היא התחילה לבכות, אך ממדוב המשיך לאיים ואמר לה "כי אם היא תצעק הוא יהרוג אותה" . 

 

הוא דרש מהנערה שתנשק אותו, ולאחר מכן ציווה עליה להתפשט. הוא איים עליה שוב ואמר, לפי כתב האישום: "אם תזרום איתו, הוא לא יפגע בה וכי אם היא לא תעשה כדבריו - יהרוג אותה". הנערה נכנעה לאיומים והתפשטה. הצעיר אנס אותה וביצע בה מעשה סדום. בכל אותו זמן היא התחננה שיחדל ממעשיו.

 

לאחר מכן ליווה הצעיר את הנערה לביתה וביקש ממנה להישבע בפניו שלא תפנה למשטרה.

בנוסף הוא אמר שיעביר לה גלולות נגד הריון ושיתקשר אליה למחרת. הנאשם אכן עמד בהבטחתו והוא התקשר מספר רב של פעמים לנערה וביקש להיפגש עמה.

 

בבקשה למעצר עד תום ההליכים, כתבה התובעת עו"ד יעל אמזלג מפרקליטות מחוז תל-אביב, כי הנאשם הודה במחלק נכבד מהמיוחס לו. בנוסף נטען כי מדגימות ה-DNA שנלקחו מאיבר מינה של הנערה שייכות לצעיר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רוני שיצר
אילוסטרציה
צילום: רוני שיצר
מומלצים