שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בין חדר המורים לחדר המיטות

  דרמה חדשה פרי עטה של שירלי מושיוף, על חייהם הפרטיים והמקצועיים של מורים בישראל, תעלה בסוף השנה הבאה

  סדרת דרמה חדשה עשויה לשנות את תדמיתם של המורים בישראל, אבל לא בכיוון שמערכת החינוך מייחלת לו. היוצרת והתסריטאית שירלי מושיוף ("תעשה לי ילד", "להוציא את הכלב") מפתחת בימים אלה עבור HOT על סדרת דרמה בת 13 פרקים, שתיקרא "תנו לגדול בשקט" (שם זמני), ותעסוק בחבורה של מורים צעירים, בני 22-35, המלמדים בתיכון, ותיתן מקום דומה לקורותיהם בחדר המורים ובחדר המיטות.

   

  "תנו לגדול בשקט" מתוכננת להיות דרמה ביקורתית-סאטירית, שלא תיתן הנחות למורים הצעירים, להורים או לתלמידים. אבל היא בעיקר תיגע בחייהם האישיים, המעורערים ודלי התקציב של הילדים הגדולים שאחראים לעתיד ילדינו. הם אמורים להוות דוגמה ומופת למתבגרים הורמונליים, אבל לא בטוח שהם עונים לתואר "מבוגר אחראי".

   

  מורה מודל 2008

  הדור החדש של המורים, מודל 2008, בקושי מצליח לקום מהמיטה בבוקר, מעשן יותר מדי, שונא לקרוא, מחנך בעל כורחו לאידיאלים שבטל קורבנם, והוא הראשון לטוס הביתה בהישמע הצלצול הגואל. כל אלה על רקע התמוטטות מערכת החינוך.

   

  המורים החדשים, חלקם הגיעו למקצוע מסיבות ערכיות, חלקם מסיבות של נוחות,

  מקבלים משכורת רעב על שעות שהם מעבירים מול תלמידים שצעירים מהם בשנים ספורות, שלא מתעניינים במה שיש להם להשמיע ולא סרים לשום מרות שהם מנסים להשליט. בעוד המורים יוצאים מדירות השותפים שלהם ונוסעים לעבודה בבית הספר התיכון באופניים, תלמידיהם מגיעים אליו עם מכוניות מפוארות.

   

  מושיוף, תסריטאית ועורכת תסריט זכתה בפרס האקדמיה על כתיבה משותפת של התסריט למיני סדרה של HOT, "להוציא את הכלב", יחד עם ניר ברגמן. "תנו לגדול בשקט" צפויה לעלות לשידור בסוף 2009.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: סי די בנק
  מורה ייצוגית. יש לה חיים פרטיים
  צילום: סי די בנק
  לאתר ההטבות
  מומלצים