שתף קטע נבחר

מזכ"ל שלום עכשיו יתמודד במפלגת העבודה

מזכ"ל "שלום עכשיו" אמר ל-ynet: "החלטתי להתמודד על מקום ברשימה, מתוך רצון אמיתי לרענן את פניה של המפלגה ולהחזיר חלקים ממחנה השלום - שהפנו עורף למפלגה"

לאחר שנכשל בהתמודדות על משבצת הצעירים ברשימת העבודה לכנסת ה-17, הודיע מזכ"ל "שלום עכשיו" יריב אופנהיימר כי יתמודד על מקום ברשימת מפלגת העבודה לכנסת ה-18.

 

הבוקר הודיע אופנהיימר, בן 31, כי הוא יתמודד על מקום ברשימה הארצית של העבודה. לאחר שהכריז על התמודדותו הוא אמר ל-ynet: "למרות מצבה הקשה של מפלגת העבודה החלטתי להתמודד על מקום ברשימה, מתוך רצון אמיתי לרענן את פניה של המפלגה ולהחזיר חלקים ממחנה השלום - אשר הפנו עורף למפלגה בשנים האחרונות".

 

על המצב בישראל, אמר: "הפוליטיקה הישראלית מלאה באנשים חסרי דעה ואופורטוניסטים, שקופצים ממפלגה למפלגה ומשנים עמדות מידי יום, רק על מנת לזכות בכסא בכנסת. אין לי ספק שהתמודדות אידיאולוגית ועקבית תחזיר את בוחריה הוותיקים של מפלגת העבודה הביתה ותשפר את מעמדה בציבור".

 

הוא הוסיף את החשיבות בהתמודדותם של צעירים על מקום בכנסת: "אם באמת עתיד המדינה חשוב, אנשים צעירים חייבים לקחת חלק במערכת הפוליטית ולהציב אלטרנטיבה להנהגה הקיימת. רק רענון הרשימה ושילוב אנשים צעירים בעלי אידיאולוגיה ברורה יכולה להחזיר מנדטים למפלגת העבודה, מול הטרמפיסטים שהצטרפו למפלגות האחרות כדי לזכות בכסא חינם בכנסת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים