שתף קטע נבחר

מתלוננת: אונס לא חייב להיות ברוטאלי

אחת המתלוננות נגד חנן גולדבלט, שהגיעה לבית המשפט, אמרה: "לא רק אונס שנעשה בברוטאליות הוא אונס - גם אונס שנעשה במניפולציה הוא אונס"

רגע אחרי גזר הדין, התחושות הקשות יוצאות החוצה. אחת המתלוננות נגד חנן גולדבלט, שהגיעה לבית המשפט, אמרה בצהריים (יום ה') בעקבות החלטת בית המשפט המחוזי בתל-אביב "לא רק אונס שנעשה בברוטאליות הוא אונס - גם אונס שנעשה במניפולציה הוא אונס".

 

עו"ד רקפת מוהר, התובעת במשפט מפרקליטות מחוז מרכז, הביעה סיפוק על גזר הדין ואמרה כי היא מקווה שהעונש ייתן מרגוע לנפשותיהן של המתלוננות: "אני מקווה שהמסר שייצא מבית המשפט יגרום לנערות אחרות שנפגעו או שיש חשש שייפגעו בעתיד את התחושה שיש מי שדואג להן ודואג לשים את האשם מאחורי סורג ובריח".

 

בית המשפט התחשב בגזר הדין בגילו המבוגר של גולדבלט ובכך שהיה נתון במעצר בית יותר משלוש שנים. למרות זאת, עורכי דינו רחל תורן ואהרון שליין הודיעו שהם מתכוונים לערער לבית המשפט העליון: "זה עונש קשה, אבל נגמר השלב הזה ואנחנו מתכוננים לשלב הבא ומאמינים שיש לנו סיכוי טוב בעליון בעיקר לגבי מקרי האונס". 

 

השופטים אמרו לעורכי דינו של גולדבלט כי הם מעריכים שסיכויי הערעור בנוגע להרשעתו של גודלבלט אינם גבוהים, ודחו את בקשתם לדחיית ביצוע העונש. גולדבלט הורד מיד לתא המעצרים, ומשם הועבר לבית המעצר אבו כביר, שם ישהה במימים הקרובים עד שייקבע באיזה כלא ירצה את עונשו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חנן גולדבלט בבית המשפט
צילום: ירון ברנר
אחת המתלוננות
צילום: ירון ברנר
מומלצים