שתף קטע נבחר

ברק אובאמה יבנה מגרש כדורסל בבית הלבן

שינוי גם בספורט: הנשיא הנבחר של ארה"ב, אוהד שרוף של הבולס ושחקן עבר בתיכון, יוכל לזרוק קצת לסל במשכנו החדש. כינויו בימיו ככדורסלן היה בארי אובומבר

 ארצות הברית רצתה שינוי ועם כניסתו של ברק אובאמה לבית הלבן צפוי שינוי לא רק בנושאי הפנים, החוץ והבטחון, אלא גם בתחום הספורט במשכן הנשיאים האמריקאים.

 

 

אובאמה, שנבחר שלשום לנשיא ה-44 של ארצות הברית ועשה היסטוריה כשחור הראשון שייכנס לבית הלבן, הוא חובב ידוע של ספורט בכלל ושל כדורסל בפרט.

 

הסנאטור משיקגו אוהד את הבולס, קבוצת הכדורסל של העיר, עוד מילדותו ובמהלך מערכת הבחירות שלו, בין YES, WE CAN אחד למשנהו, הוא גם הבטיח כי יבנה באחד האגפים בבית הלבן מגרש כדורסל.

 

ממה שידוע, נכון להיום יש מגרש כדורת בבית בו מתגוררים נשיאי ארצות הברית, אבל אחת מתופעות הלוואי של גילו הצעיר של הנשיא הנבחר תהיה, כאמור, החלפת המגרש של 'ספורט הגמלאים' באחד של כדורסל, בו אובאמה יוכל לשחק לא רק בנותיו, אלא גם עם מנהיגי העולם, קצת כדורסל בין הפגישות החשובות.

 

אובאמה, אגב, שיחק כדורסל במהלך שנותיו בתיכון ואף לבש את הגופייה עם המספר המחייב - 23. באותה תקופה, בה ברק חוסיין אובאמה עוד נקרא בארי אובאמה, הכינוי של הקלע המהולל היה בארי אובומבר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים