שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  פרשת תקיפת הערבי: נעצרו שני שוטרים נוספים
  לאחר שהוארך מעצרו של שוטר החשוד שתקף ושבר את אפו של צעיר ערבי שקילל אותו בחיפה, עצרה המחלקה לחקירות שוטרים שניים מחבריו בחשד שסייעו לו

  התפתחות בפרשת תקיפת הצעיר הערבי בחיפה. המחלקה לחקירות שוטרים עצרה היום (ו') שני שוטרים בחשד שסייעו לחברם השוטר בתקיפת הצעיר בשבוע שעבר על רקע ויכוח שהתגלע ביניהם מספר ימים קודם לכן.

   

  במח"ש יבקשו להאריך את מעצרם של שני השוטרים - האחד בקבע והאחר שוטר במסגרת שירות צבאי - החשודים שסייעו לחברם, אף הוא שוטר במסגרת שירות צבאי. הם חשודים בעבירות של חטיפה לשם חבלה, תקיפה בנסיבות מחמירות וקשירת קשר לביצוע פשע. בית המשפט האריך את מעצרו של השוטר החשוד בתקיפה עד ליום ראשון.

   

  המקרה אירע ביום שישי שעבר, כשהשוטר בן 20 טייל בחיפה עם חברתו. במח"ש חושדים כי הוא פגש בצעיר הערבי, שכינה אותו "שוטר מניאק". בתלונה שהגיש הצעיר, הוא סיפר כי הוא הותקף ארבעה ימים לאחר המקרה.

   

  הצעיר הערבי סיפר למח"ש כי הוא הועלה בניגוד לרצונו לניידת משטרה, בעת שצעד ברחוב. בניידת ישבו שני השוטרים שנעצרו הלילה. בתום נסיעה קצרה עצרה הניידת, ודלתהּ נפתחה על-ידי השוטר שאותו פגש ביום שישי. לטענתו, השוטר היכה אותו בניידת ושבר את אפו.

   

  גורם במח"ש אמר כי מדובר בפרשה חמורה מאוד ואין בכוונתם לעבור על כך לסדר היום. עורכת דינו של החשוד בתקיפה, אביטל בן נון, מסרה כי מרשהּ מכחיש את החשדות המיוחסים לו. לדבריו, מדובר בעלילה שככל הנראה נרקמה מתוך נקמה. כמו כן, טענה עורכת הדין כי החשוד עצמו הותקף באכזריות לפני ארבעה חודשים בעת שהיה בתפקיד וייתכן שהאירוע הנוכחי קשור לכך.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים