שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תכשיר ללא תרופה לטיפול בבעיית טחורים

  למרות שכ-70% מכלל האוכלוסייה תסבול בנקודה כלשהי בחיים מבעיית הטחורים הגורמת לכאב, גרוד ודימום בזמן היציאה, לא כל-כך נהוג לדבר עליה מהסיבות המובנות. בגיל המבוגר, מגיל 50, המספרים אפילו עולים וכ-50% מאלו יסבלו מטחורים.

   

  אל שפע הפתרונות הרפואיים לתופעה הלא נעימה מצטרף השבוע אחד נוסף - תכשיר הנקרא אנוקריו, של חברת פאקומד הגרמנית, הפועל בשיטת קירור והרחבה והוכח כיעיל לטיפול בטחורים בדרגה ראשונה ושנייה, ובפיסורות.

   

  המדובר בהתקן שמורכב מגליל פלסטי המכיל בתוכו ג'ל מיוחד הקופא במינוס 10 מעלות. מאכסנים את ההתקן בתא ההקפאה שבמקרר למשך כשעתיים לפחות, לאחר הוצאתו מהמקרר מורחים סביבו ג'ל מסכך (המצורף לאריזה) ומחדירים בזהירות לפי הטבעת למשך כ-10 דקות.

   

  תוך דקות ספורות יורדת טמפרטורת פי הטבעת, מה שגורם להקלה מיידית בכאבים, להפסקת הדימום, ולהפחתה בנפיחות ובהתכווצות של כלי הדם. בנוסף, ההתקן גם מרחיב את המקום הנגוע הסובל מכיווץ (בזמן ההתקף) ומפחית את עוצמת ההתקף.

   

  יש לבצע את הטיפול פעמיים ביום במשך מספר ימים. אנוקריו מאושר ע"י משרד הבריאות. הוא אינו תרופה ומתאים גם לשימוש של נשים לאחר הלידה ובתקופת ההנקה. השימוש בתכשיר הוא רב פעמי.

   

  • כמה: 230 שקלים
  • איפה: להשיג בבתי המרקחת וברשתות הפארמים
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "תכשיר ללא תרופה לטיפול בבעיית טחורים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מטפלים בטחורים באמצעות קירור
  באדיבות תומס אנד תומס
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים