שתף קטע נבחר

טעות ברעננה: האם הליכוד זה "מחל" או "כן"?

עקב שגיאה שהתגלתה במודעות רשמיות ליום הבחירות, פנתה רשימת הליכוד ברעננה לוועדת הבחירות המרכזית בבקשה שלא לקיים את ההצבעה בעיר. הטעות תוקנה טרם פתיחת הקלפיות

טעות של ועדת הבחירות המרכזית כמעט והביאה להפסקת הבחירות ברעננה. הסיבה: חברי רשימת הליכוד גילו כי במודעות שנתלו אתמול (יום ב') בכניסה לקלפיות ובהן רשימת המפלגות ואותיותיהן על פתקי ההצבעה, חלה טעות ובמקום שיירשם "מחל" נרשמו האותיות של מפלגת קדימה - "כן".

 

יו"ר רשימת הליכוד ברעננה, אילן כהן, אמר ל-ynet כי "מי שרוצה לבחור ליכוד ויבחר את פתק ההצבעה לפי מה שרשום במודעות - יניח במעטפה את פתק הצבעה של קדימה. נראה כי מדובר במעשה רמייה ולא באירוע תמים. מי שסימן כך את המודעות רצה לפגוע בליכוד במכוון".


המודעה השגויה (צילום: אורי ארזי)

 

בעקבות גילוי הטעות, פנתה רשימת הליכוד לוועדת הבחירות המרכזית וזו תיקנה מיד את המודעות ברחבי העיר. את כהן זה לא מספק: "צריך לבדוק אם אותה טעות לא אירעה בקלפיות אחרות ברחבי הארץ", הוא הדגיש.

 

יו"ר ראש ועדת הבחירות ברעננה, עו"ד צבי רוזן, מסר בתגובה: "קיבלנו פנייה ותיקנו את הטעות מיד. השלטים החדשים עם האותיות הנכונות הודפסו עוד לפני שנפתחו הקלפיות ומאז לא קיבלנו כל תלונה מבוחרים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: סבסטיאן שיינר
מומלצים