שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סמי עופר יקבל תואר אבירות ממלכת אנגליה
  תואר ה-KBE, הגבוה ביותר אותו ניתן להעניק למי שאינו אזרח בריטניה, יוענק לאיש העסקים סמי עופר בעבור תרומתו לשימור המורשת הימית של בריטניה. עופר הוא אחד התורמים הגדולים ביותר למוזיאון להיסטוריה ימית שבלונדון

  איש העסקים הישראלי סמי עופר יקבל תואר אבירות ממלכת אנגליה. תואר ה-KBE, הגבוה ביותר אותו ניתן להעניק למי שאינו אזרח בריטניה, יוענק לעופר בעבור תרומתו לשימור המורשת הימית של בריטניה. עופר הוא אחד התורמים הגדולים ביותר למוזיאון להיסטוריה ימית הנמצא בגריניץ' שבמזרח לונדון.

   

  אחד מאגפי המוזיאון אף נקרא על שמו של עופר בעקבות תרומה בסך 40 מיליון דולר שהעניק למוזיאון. בנוסף תרם עופר 7 מיליון דולר לשימורה של האוניה CUTTY SARK, אחד מסימניה המובהקים של מסורת הימאות הבריטית, העוגנת בנהר התמזה בסמוך למוזיאון. 

   

  תואר ה-KBE, או בשמו המלא An honorary Knight Commander of the Most Excellent Order of the British Empire, מוענק דרך קבע לאישים מפורסמים ברחבי העולם. בין מקבלי התואר בעבר ניתן למנות את ביל גייטס, סטיבן ספילברג, הנרי קיסינג'ר ואלי ויזל.

   

  פרופ' גבי ברבש, מנהל המרכז הרפואי תל-אביב ופרופ' רפי ביאר, מנהל הקריה הרפואית רמב"ם, מברכים את סמי עופר על קבלת תואר של אבירות ממלכת בריטניה. השניים מביעים את הערכתם העמוקה על תרומתו הנדיבה בסך 45 מיליון דולר למרכז הרפואי תל-אביב, להקמת מרכז הלב, ועל תרומתו לקריה הרפואית רמב"ם בסך25 מיליון דולר להקמת בית חולים תת קרקעי לשעת חירום, בעקבות לקחי מלחמת לבנון, להגברת רווחתם וביטחונם של תושבי הצפון, ולשיפוץ מחלקות האשפוז.

   

  מקבלי התרומות בארץ - מברכים  

  מנהל המרכז הרפואי תל-אביב, פרופ' גבי ברבש, ופרופ' רפי ביאר, מנהל הקריה הרפואית רמב"ם אמרו כי הם מברכים את סמי עופר על קבלת תואר של אבירות ממלכת בריטניה. והביעו את "הערכתם העמוקה על תרומתו הנדיבה בסך 45 מיליון דולר למרכז הרפואי תל-אביב, להקמת מרכז הלב, ועל תרומתו לקריה הרפואית רמב"ם בסך 25 מיליון דולר להקמת בית חולים תת קרקעי לשעת חירום, בעקבות לקחי מלחמת לבנון, להגברת רווחתם וביטחונם של תושבי הצפון, ולשיפוץ מחלקות האשפוז".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מאיר פרטוש
  מעתה אמור - סר סמי עופר
  צילום: מאיר פרטוש
  מומלצים